Як відкрити дитячий центр розвитку.

Ранній розвиток дітей вже кілька десятиліть поспіль успішно практикується в багатьох сім'ях. Мами воліють не обмежуватися стандартним дошкільною освітою і віддають своїх дітей в різні центри додаткового розвитку. Вибір таких закладів досить великий, тому для відкриття власного бізнесу в цьому напрямку потрібно виділитися на тлі конкурентів.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - приміщення;
  • - меблі;
  • - навчальні матеріали;
  • - персонал.
Інструкція
1
Проведіть невелике дослідження наявних центрів дитячого розвитку. Найпростіший варіант - прийти туди під виглядом молодої мами чи тата, які планують віддати в цю установу своєї дитини. З'ясуйте, які використовуються програми, чому навчають дітей, як виглядають і обладнані самі центри, обов'язково порівняйте ціни.
2
На підставі отриманих даних постарайтеся сформувати власне унікальна торгова пропозиція. Подумайте, ніж ваш заклад буде відрізнятися від наявних. Наприклад, ви можете зробити вигідні умови перебування або використовувати інноваційну методику. Постарайтеся відобразити ці відмінності в своїх рекламних матеріалах, щоб молоді мами звернули увагу на ваші конкурентні переваги і зробили вибір на вашу користь.
3
Підберіть відповідне приміщення. Бажано, щоб воно знаходилося далеко від галасливих установ, мало кілька окремих кімнат. Вирішіть питання з пожежною інспекцій, подбайте про охорону. Переконайтеся, що приміщення знаходиться в хорошому стані, що справні електропроводка і каналізація. Всі зали повинні мати хорошу вентиляцію, достатнє освітлення, а також можливості для регулювання температури.
4
Обладнайте ваш дитячий центр. Закупити меблі, зробіть м'яке покриття на підлозі та ігрових зонах. Придбайте необхідні навчальні та дидактичні матеріали, іграшки. Переконайтеся, що приміщення, де будуть перебувати діти, максимально безпечні: поставте заглушки на двері і ящики, зробіть захисні насадки на гострі кути, усуньте всі дрібні деталі, які маленька дитина може проковтнути. Не зайвими будуть і камери спостереження: при виникненні будь-яких претензій з боку батьків ви завжди зможете переглянути запис.
5
Оберіть програму для дитячого центру. Це можуть бути як ваші власні напрацювання, так і вже існуючі методики раннього розвитку. Складіть розклад таким чином, щоб діти не втомлювалися, мали можливість просто грати і спілкуватися з однолітками. Поставте певні цілі навчання для кожної вікової категорії, адже більшість батьків чекає від дитячого центру розвитку конкретних результатів (навички читання та письма, освоєння іноземної мови і т.д.).
6
Найміть досвідчений персонал, який працюватиме за вашою програмою. Бажано вибирати приємних і мають в своєму розпорядженні до себе фахівців, оскільки успіх навчання в дитячих центрах багато в чому визначається саме тим, наскільки педагоги сподобаються дітям і батькам.
Корисна порада
Подбайте і про очікують своїх малюків батьках. Поставте для них в холі або кімнаті відпочинку зручні меблі, кавовий апарат, кулер з водою.