Чому вимикається комп'ютер.

Одна з найпопулярніших неполадок персонального комп'ютера - автоматичне виключення. Для запобігання подальшого виникнення подібної несправності необхідно своєчасно усунути її причину.
Вам знадобиться
  • - набір викруток; - Термопаста.
Інструкція
1
Важливо розуміти, що різке виключення комп'ютера може завдати шкоди багатьом його елементам. Найчастіше через це страждають жорсткі диски. Для початку перевірте працездатність розетки, до якої підключений ваш персональний комп'ютер.
2
Підключіть обладнання до іншого каналу мережі змінного струму. Якщо у вас є можливість, використовуйте джерело безперебійного живлення. Краще виберіть ІБП, здатний підтримувати працездатність комп'ютера 3-4 хвилини після відключення напруги.
3
Якщо проблема не була усунена, перевірте якість роботи блоку живлення, встановленого в системному блоці. Виконати діагностику даного обладнання самостійно досить складно. Замініть блок живлення свідомо справним аналогом. Переконайтеся в тому, що комп'ютер працює стабільно.
4
У тому випадку, якщо блок живлення справний, перевірте температуру важливих пристроїв персонального комп'ютера. Встановіть програму Everest або Speccy. Якщо комп'ютер вимикається ще до завантаження операційної системи, утримуйте клавішу Delete відразу після включення ПК.
5
Подивіться температуру центрального процесора і відеокарти, використовуючи засоби меню BIOS. Переконатися в тому, що автоматичне виключення комп'ютера викликано перегрівом досить просто. Залиште ПК на 10-20 хвилин, дозволивши йому охолонути природним чином. Знову ввімкніть комп'ютер.
6
Для нагріву обладнання потрібен якийсь час, тому комп'ютер вимкнеться далеко не відразу. Прочистіть систему охолодження ПК. Видаліть пил з усіх радіаторів. Змініть термопасту, розташовану між центральним процесором і радіатором. Переконайтеся в тому, що пристрій охолодження щільно прилягає до ЦП.
7
Перевірте працездатність всіх внутрішніх вентиляторів. Дуже важливо забезпечити роботу навіть тих кольорів, які встановлені не на конкретному пристрої. Вони необхідні для вступу прохолодного повітря всередину блоку.
Багато користувачів стикаються з проблемою, коли під час роботи комп'ютер сам вимикається. Існує кілька причин нестабільної роботи ПК, які є найпоширенішими.
Однією з можливих причин самовільного вимкнення комп'ютер а може бути наявність в системі вірусів. Вони можуть з'явитися після відвідування ненадійних інтернет-ресурсів; після установки програмного забезпечення невідомого походження (наприклад, за посиланням з листа електронної пошти від незнайомого відправника або з повідомлення в соціальній мережі); після використання компакт-дисків з неліцензійними програмами і т.п. У будь-якому випадку, якщо ви не користуєтеся антивірусом, ризик зараження комп'ютер а значно зростає, і результатом може бути нестабільна робота комп'ютер а.Для перевірки системи на наявність заражених об'єктів запустіть використовуване антивірусне забезпечення. Виберіть команду «Перевірити зараз», «Сканувати зараз» або подібну (залежно від обраної програми). Дочекайтеся закінчення перевірки. Якщо заражені файли будуть виявлені, вилікуєте їх або удаліте.Другой поширеною причиною є перегрів процесора. У цьому випадку при досягненні температурою певної позначки відбувається вимикання комп'ютер а в цілях безпеки: висока температура здатна вивести з ладу як сам процесор, так і материнську плату. Нагрівання може відбуватися через зламаний або засмітився кулера, високого навантаження на процесор і т.п. Як правило, при повторному включенні комп'ютер а на екрані з'являється попередження про те, що вимикання сталося через перенагрівання. Найчастіше для ліквідації цієї проблеми потрібно відкрити системний блок і прочистити вентилятор від накопичилася пилі.Также причиною може бути слабкий блок живлення. При складанні комп'ютер а з окремих комплектуючих не завжди вірно розраховується необхідна потужність блоку. В результаті це може призводити до вимикання пристрою при високому навантаженні, наприклад, під час ігрового процесу або при роботі з програмами, які здійснюють велику кількість обчислень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fVsbC-aBo88