Як встановити сигналізацію на мотоцикл.

Сучасні мотоцикли потребують надійного охоронної сигналізації, напевно, більшою мірою, ніж машини. І не тільки тому, що деякі екземпляри коштують у кілька разів більше середньостатистичного автомобіля. Мотоцикл набагато простіше вкрасти, зануривши його у вантажівку. Або поставивши на ролики при заблокованих колесах, відкотити куди потрібно.
Інструкція
1
Встановіть електронну сигналізацію, яка поєднувала в собі функції іммобілайзера і транспондера. Даний варіант є більш надійним і комфортним. Механічний захист потрібно щоразу встановлювати руками: на стоянці або біля магазину. А електронні можуть ставати на охорону при віддаленні транспондера на певну відстань або через певний час.
2
Перед установкою перевірте ступінь зарядженості акумулятора, напруга в електромережі при різних режимах і наявність струмів витоку. Зніміть пластикову обшивку. Продзвоните дроти і визначте ланцюга, які будете блокувати.
3
Сигнализацию в мотоциклі можете заховати, куди захочете (наприклад, під сидінням, під переднім обтічником, в повітряному фільтрі). Головне - це місце не повинне бути вологим і піддаватися нагріванню. Від перегріву окислятся контакти, і деформується корпус приладу.
4
Від силових проводів живити сигналізацію. При цьому не використовуйте запобіжники штатних електросистем. Блокуйте важкодоступні ланцюга або датчики, без яких мотоцикл буде непрацездатний. Приміром, комутатор, бензонасос, запалювання і т.д. Надійно закріпіть автономну сирену.
5
Потім встановіть антену транспондера. Підключіть сигналізацію до поворотникам. Пейджер приберіть під обтічник, уникаючи близькості металевих елементів. Світлодіод виведіть на панель приладів.
6
пропаяв місця з'єднання проводів. Захистіть їх термоусаджуваної трубкою. Всю проводку змотайте якісної ізолентою в джгут. Надійно закріпіть джгути щоб уникнути пошкодження проводки, окислення і помилкових спрацьовувань сигналізації.
7
Тепер поверніть на місце мінусову клему акумулятора. Але при тривалому зберіганні її потрібно буде знімати на цей час, інакше акумулятор розрядиться.
8
Завжди залишайте мотоцикл в діапазоні дії пейджера. І неодмінно застрахуйте свою техніку за програмою автострахування КАСКО, це ніколи не буде зайвим.