Як записати диск для магнітоли. Як записати cd mp3 диск щоб прочитала магнітола.

Свого часу магнітола в автомобілі була символом статусу і розкоші. Сьогодні ті моделі магнітол, якими раніше захоплювалися і про які мріяли, є застарілими на тлі повноцінних автомобільних медіаплеєрів. Але далеко не всі люди женуться за технічним прогресом. Багато цілком задоволені і CD-дисками, тому часто стикаються з необхідністю записати диск для магнітоли.
Інструкція
1
Щоб записати диск для магнітоли, який вона точно прочитає, пошукайте в інтернеті керівництво користувача по моделі вашого плеєра. Або, якщо воно збереглося у вас з часу покупки, то скористайтеся ним. Знайдіть в ньому інформацію про форматах відтворення, які підтримуються вашою магнітолою. Найчастіші і поширені формати, які відтворюються магнітолами: • WAV; • CDA; • MP3.Формат CDA - це звичайний музичний компакт-диск. Два інших формату вимагають наявності певних декодерів для відтворення.
2
Щоб записати диск, скачайте і встановіть на комп'ютер програми для запису компакт-дисків. Подібних програм існує дуже багато: Astonsoft DeepBurner, Ashampoo Burning Studio, Free Easy CD DVD Burner, Small CD-Writer, CDBurnerXP, Nero та інші. Подальші дії ми опишемо на прикладі програми від Ashampoo.
3
Вставте у привід CD-R або CD-RW диск і запустіть програму для запису дисків. У лівій частині вікна є опція «Записати музику», натиснувши на яку ви побачите список команд, наприклад, «Створити Audio CD» і «Створити MP3 диск». Ви можете скористатися даними можливостями і записати диск для магнітоли з будь-яких аудиотреков різних форматів, які є на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Програма Burning Studio сама перекодовує їх в MP3-формат, попередньо запросивши вказати якість кодування. Однак сама перекодування музики займе деякий час, а вийшов звук може бути не дуже чистим. За винятком варіанта, коли ваша магнітола підтримує тільки формат Audio CD. В цьому випадку вибирайте відповідну команду в меню.
4
Простіше записати диск для магнітоли через підміню «Записати файли і папки» - «Записати новий диск». В цьому випадку просто додайте MP3 і WAV файли в список записи і прямуєте подальшим вказівкам програми. Магнітола успішно відтворить записаний таким чином диск.
Зверніть увагу
Windows 7 як записати CD/DVD-диск, запис компакт-диска або DVD-ROM у Windows 7. - з контекстного меню виберіть Відправити -> DVD RW дисковод (буква_дісковода :); - У вікні Записати диск - Як планується використовувати диск? встановіть потрібний перемикач - Як флеш-накопичувач USB (встановлений за замовчуванням) або С програвачем CD/DVD
Корисна порада
На них, за допомогою лазера, здійснюється запис і зчитування інформації. Багато людей помилково вважають, що на DVD дисках можуть записати тільки мультфільми і художні фільми, а на CD дисках - все інше: текстові документи, фотографії, музика. Зараз дуже популярним є продаж ліцензійних фільмів саме на DVD дисках. Також документи, музику, фотографії та інші файли, можливо записати як на DVD диск, так і на CD диск.