Як провести Міжнародний день сім'ї.

У 1993 році Генеральна Асамблея ООН заснувала 15 травня Міжнародний день сім'ї. Головною метою цього свята є привернення уваги громадськості різних країн до виникаючих в сім'ях проблемам. Провести Міжнародний день сім'ї найкраще в оточенні своїх рідних.
Вам знадобиться
  • - закуски;
  • - невеликі подарунки;
  • - квіти;
  • - інтернет;
  • - пластикова карта.
Інструкція
1
Зробіть так, щоб з самого ранку в будинку була приємна святкова атмосфера. Це свято поки мало хто зазначає. Привчайте своїх дітей з самого маленького віку піклуватися про близьких людей. Напередодні підготуйте невеликі сувеніри для кожного члена сім'ї. Вранці сходіть за квітами для бабусі.
2
Для домашнього свята найкраще підійде ситна бабусина кухня. Зробіть традицією готуватися до торжества спільними силами: нехай найменші члени родини активно допомагають вам. Довірте їм розподіл місць за столом, розкладання серветок, ліплення домашнього печива та інші завдання, що відповідають їм за віком.
3
За допомогою музичного фону додатково створіть святкову атмосферу. Щоб не засиджуватися за столом, організуйте танці, зібравши всіх членів сім'ї. Якщо комусь важко танцювати, роздрукуйте тексти пісень, вручите їх сидячим родичам. Таким чином, вийде ціле музичне сімейне уявлення.
4
Дістаньте з антресолей настільні ігри. Зараз, коли за столом зібралася вся родина, саме час влаштувати справжнє змагання. Придумайте навіть спеціальні номінації, які будуть вручені за результатами ігор. Наприклад, «Самому хитрому гравцеві», «Самому принциповому гравцеві» та ін. У деяких розвагах діти не завжди можуть брати участь нарівні з дорослими. Обов'язково врахуйте це, допомагайте малюкам або підберіть більш легкі гри.
5
З самого раннього віку треба привчати дітей піклуватися про інших. Провести Міжнародний день сім'ї зі змістом ви можете, якщо візьмете участь у якій-небудь благодійної кампанії. На жаль, не у всіх є повноцінна сім'я, але кожна людина може скрасити життя іншого, проявивши трохи уваги. Сьогодні існує велика кількість благодійних акцій. Ви можете вибрати будь-яку, яка припаде вам до душі. Наприклад, передати непотрібні речі та іграшки в дитячий будинок, перерахувати гроші або стати кому-небудь іншому по листуванню.