Як заборонити доступ до комп'ютера. Як закрити доступ сторонніх до комп'ютера.

Навіть якщо ви знаєте, що ніхто не бажає нашкодити вашому комп'ютера , краще скористатися забороною доступу до нього. Якщо крім вас ПК користуються починаючі користувачі або діти, то не виключено, що вони можуть випадково видалити потрібний файл або драйвер, і почнуться проблеми, може також виникнути необхідність перевстановлення операційки. Тому буде не зайвим заборонити доступ до комп'ютера або обмежити доступ до його окремих пристроїв і зберігаються на ньому даним.
Інструкція
1
Щоб повністю виключити доступ до комп'ютера : зайдіть в BIOS (натисніть Delete через пару секунд після того, як на екрані з'являться цифри і почнеться перевірка пам'яті), і в меню Bios Features Setup виберіть опцію User Password, потім введіть пароль.
2
Також в цьому меню є настройка Supervisor Password. Для того, щоб інші могли скористатися комп'ютером, але при цьому не мали доступу до налаштування BIOS, виберіть такий пароль.Обязательно запишіть введений пароль, адже якщо ви забудете його, то не зможете включити комп'ютер взагалі.
3
Для того, щоб обмежити права користувачів при роботі на вашому комп'ютері, скористайтеся програмами, які призначення для обмеження доступу до комп'ютера , також можна скористатися утилітами, що захищають комп'ютер від сторонніх вторгнень. До таких програм відносяться: Homesoft KEY 1.0 b.7, WinLock 1.75, NVD Monitor 3.0, Форпост 2.2D, Desktop-Lok 6.0.0, Limited Access 2.0, DeviceLock ME 1.0 Beta 2, AdjustCD 5.0 beta.
Зверніть увагу
Якщо ви будете використовувати спеціальні програми і утиліти для обмеження доступу до комп'ютера, то пам'ятайте, що може виникнути некоректна робота додатків. Будьте дуже уважні при використанні таких програм, вибирайте не дуже складні.
Для того, щоб закрити доступ до комп'ютера, треба встановити пароль на вхід в операційну систему. Використання надійного пароля - це один з найважливіших заходів для захисту від інших небажаних користувачів. В Windows пароль може складатися з цифр, символів, букв і пробілів.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на пункт «Панель управління».
2
Натисніть на компонент «Облікові записи користувачів і безпека».
3
Клацніть на пункт «Створення пароля для свого облікового запису".
4
Введіть пароль в поле «Новий пароль» і повторіть введення в поле «Підтвердження пароля». Напишіть підказку для пароля, тільки врахуйте, що вона буде видно всім користувачам. Далі клацніть на кнопку «Створити пароль» .Всё, наступного разу при включенні комп'ютера операційна система попросить ввести пароль для входу.
Корисна порада
Використовуйте тільки надійні паролі. Такий пароль складається як мінімум з 8 символів, не збігається з ім'ям користувача, не містить цілого слова і значно відрізняється від усіх ваших старих паролів.