Як вирахувати, що в будинку встановлені приховані камери. Як визначити встановлена ??будинку прихована камера.

На сьогоднішній день ринок насичений прихованими камерами і різними шпигунськими пристроями. Прослуховування і підглядання стає все більш популярним. Тому, якщо у вас є справді вагомі підстави вважати, що за вами в будинку можуть шпигувати, ви можете вжити відповідних заходів і виявити, чи не ведеться за вами приховане відеоспостереження.
Інструкція
1
Перш за все, подумайте: що може бути потенційно цікаво спостерігачеві? Що людина найбільше хоче побачити на записи прихованої камери? Навпаки потрібного об'єкта або в потрібній кімнаті і слід шукати встановлені підглядають пристрою. Вони можуть перебувати де завгодно, але найчастіше - в тому місці, де є джерело живлення і можна непомітно провести провід. Перевірте щілини, розетки, лампи, вентиляцію, годинник-будильник, картини, дзеркала і т.д.
2
Якщо пристрій прихованого відеоспостереження встановили професіонали, то виявити їх місцезнаходження можуть відповідні фахівці. Ретельно замасковану бездротову мініатюрну камеру виявити досить проблематично. Навіть якщо ви знайдете одну камеру, це не означає, що в будинку не встановлено ще кілька шпигунських пристроїв. Тому ви можете звернутися в агентство з професійної перевірці приміщень для виявлення прихованих відеокамер і прослуховуючих пристроїв. Такий вид ретельного огляду особливо рекомендується публічним і відомим персонам, а також забезпеченим людям, які користуються послугами домашнього персоналу - економок, покоївок, гувернанток, особистих водіїв, які можуть виявитися знаряддям в руках зловмисників.
3
Однак виїзд фахівця для огляду приміщення коштуватиме недешево. Якщо у вас немає такої можливості або гострої необхідності звертатися в професійне агентство, оптимальним рішенням буде покупка детектора для виявлення прихованих камер у приміщеннях і предметах інтер'єру. Такий детектор допоможе виявити місце розташування пристроїв прихованого відеоспостереження з об'єктивами будь-якого типу, в тому числі радіусом 1 мм. Вартість такого детектора може складати орієнтовно 23000-30000 руб.
4
Починаючи пошук прихованих камер, включите детектор і направте його в сторону передбачуваного місця маскування пристрої відеоспостереження. Якщо ви погано знайомі з приміщенням (тільки переїхали або перебуваєте там вперше), подумки його розбийте на квадрати і якомога більш ретельно перевірте кожен квадрат. Це відніме у вас не дуже багато часу, зате ви зможете бути впевнені у відсутності пристроїв прихованого спостереження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-kXVjeWkUns
Виявити приховані камери відеоспостереження досить складно, особливо зараз, коли техніка стеження з розвитком бездротових технологій передачі даних зробила крок далеко вперед.
Вам знадобиться
  • - індикатор поля;
  • - лазерний випромінювач;
  • - фіксатор випромінювання.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальним індикатором поля, щоб дізнатися, чи передається інформація з місця вашого знаходження. Це особливо актуально зараз, коли бездротові технології стали доступні практично для будь-яких пристроїв. Просто увімкніть його і повільно пересувайтеся по периметру кімнати, очікуючи, поки індикатор виявить джерело сигналу. Їх можна придбати в спеціальних магазинах електротехніки вашого міста, а також замовити в різних інтернет-магазинах. Також при наявності у вас певних навичок радіотехніка ви можете зібрати його самостійно, знайшовши схему на тематичних форумах і сайтах в інтернеті.
2
Використовуйте різні оптичні прилади, що посилають лазерні промені. Це не зовсім достовірний спосіб, оскільки вже існують камери з вбудованою оптикою, що відбиває їх, але ними оснащені далеко не всі моделі пристроїв відеоспостереження. Просто направте промінь в потенційне місце знаходження прихованої камери і перегляньте відображення променя від світлочутливої частини пристрої стеження.
3
Також придбайте спеціальний прилад, що фіксує електромагнітне випромінювання. Такі можна замовити в інтернеті. Це один з найвірніших способів, що грунтується на тому, що будь-який пристрій, в тому числі і камери відеоспостереження, випромінює певне електромагнітне випромінювання.
4
Переконайтеся при покупці в високій чутливості фіксатора, оскільки багато сучасних моделей техніки стеження можуть вже враховувати дане упущення і використовувати спеціальні технології його придушення або поглинання.
5
Виконайте ретельний обшук приміщення, приділивши особливу увагу меблів, полкам, стикам в стінах і іншим місцям потенційного знаходження прихованих пристроїв відеоспостереження. Постарайтеся згадати, чи було доступно дане приміщення кому-небудь ще, крім вас.
Корисна порада
Зверніться до послуг фахівців для пошуку прихованих камер.