Як вибрати фотошпалери на робочий стіл.

Робочий стіл повинен бути організований так, щоб забезпечити користувачеві швидкий доступ до потрібних ресурсів. Але і оформлення грає важливу роль. До вибору фотошпалер на робочий стіл потрібно підходити не тільки творчо, але й логічно.
Інструкція
1
Визначте дозвіл свого екрана. Якщо ви виберете шпалери, які не підходять за пропорціями, при установці вони можуть спотворитися, а це виглядає не дуже привабливо. Клацніть в будь-якій вільній від файлів області робочого столу і виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню. У діалоговому вікні перейдіть на вкладку параметри і запам'ятайте, яке значення стоїть у групі «Дозвіл екрану». Підбираючи фотошпалери, порівнюйте дозвіл в описі з даними, які ви отримали за допомогою компонента «Екран».
2
Вибирайте ті шпалери, на які зможете довго дивитися. Звертайте увагу на кольорову гаму і сюжет. Зображення з великою кількістю дрібних деталей або занадто яскрава картинка можуть стомлювати, а депресивна тематика - псувати настрій. Працездатність від цього знижується. Також варто звернути увагу на ту область зображення, на якій будуть розташовані ярлики програм і папок - значки не повинні губитися на тлі шпалер, інакше ви будете кожен раз нервувати, вишукуючи потрібну іконку. У тому випадку, якщо ви домагаєтеся повністю гармонійного вигляду робочого столу, стежте за тим, щоб зображення поєднувалося за кольором і з панеллю завдань.
3
Експериментуйте, шпалери на робочому столі можна змінювати до нескінченності. Іноді сама картинка виглядає красиво, але при установці її в якості фону виникає почуття, що щось не так. А цього відчуття бути не повинно, інакше воно буде відволікати кожен раз при роботі за комп'ютером. Для того щоб встановити фотошпалери, викличте компонент «Екран» способом, описаним у першому кроці. Або ж натисніть кнопку «Пуск», відкрийте «Панель управління» і виберіть потрібний значок в категорії «Оформлення і теми».
4
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Робочий стіл» і, використовуючи кнопку «Обзор», вкажіть шлях до папки, в якій зберігаються ваші фотошпалери. Якщо ви вибрали спосіб розташування зображення «По центру», підберіть колір фону, скориставшись палітрою з групи «Колір». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, і закрийте діалогове вікно «Екран».
Комп'ютер для багатьох і багатьох користувачів став і робочим місцем, і засобом спілкування, і розважальним центром - загалом, майже місцем постійного проживання. Необхідно налаштувати параметри монітора так, щоб працювати за ним було комфортно. Одним з важливих елементів оформлення «Робочого столу» є його малюнок, або шпалери.
Інструкція
1
Як шпалери можна вибрати малюнок з папки C: \ WINDOWS \ Web \ Wallpaper, будь-яку цифрову фотографію з власних запасів або завантажити з одного із сайтів, безкоштовно представляють таку послугу. Зображення не повинно бути занадто темним або яскравим, щоб не втомлювати очі. Важливо також, щоб іконки робочого столу добре виділялися на фоновому малюнку, тому уникайте занадто строкатих картинок з безліччю дрібних деталей.
2
Якщо ваш комп'ютер працює під управлінням Windows XP, клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю на «Робочому столі» і відзначте команду «Властивості». Перейдіть в закладку «Робочий стіл» і вивчіть зображення зі списку «Шпалери». Відзначте курсором відповідне зображення і натисніть «Застосувати».
3
Якщо варіанти, запропоновані Windows, вас не влаштовують, натисніть кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до малюнка, який вирішили зробити фоновим. Якщо зображення занадто маленьке, ви можете розтягнути його на весь екран, помістити в центрі робочого столу або замостити цією картинкою робочий стіл, на зразок плитки. Виберіть для цього потрібне дію зі списку «Розташування». Якщо ви помістили маленьку фотографію в центрі екрану, в списку «Колір» можете вибрати тон, який стане фоном для неї.
4
Можна вчинити інакше. Клацніть правою кнопкою миші по малюнку і в випадаючому меню виберіть опцію «Зробити малюнком робочого столу».
5
Щоб скачати відповідні шпалери з інтернету, зайдіть на сайт, який пропонує таку послугу, в рядок пошуку введіть тему шпалер (наприклад, «Природа» або «Автомобіль») та натисніть кнопку «Шукати». Вибравши зображення, ви можете або завантажити його на ваш комп'ютер, або відразу зробити фоном робочого столу, вибравши відповідну команду з меню, що випадає.
6
Якщо у вас встановлена OS Windows 7, в якості шпалер ви можете використовувати показ слайдів. Зайдіть в «Панель управління» і клацніть по іконці «Зміна фону робочого столу». Зі списку «Розташування зображень» виберіть папку, в якій знаходяться потрібні зображення. Потрібно враховувати, що всі слайди повинні лежати в одній папці.
7
Зніміть прапорці поруч з малюнками, які не хочете включати в слайд-шоу. У списку «Розташування зображення» відзначте формат розташування слайдів. Зі списку «Змінювати зображення ...» виберіть інтервал зміни слайдів. Щоб підтвердити вибір, натисніть «Зберегти зміни».
Зверніть увагу
У версії Windows 7 Початкова не вдасться змінити малюнок «Робочого столу», тому ця можливість заблокована розробником.