Як полетіти в Австралію.

Для того щоб полетіти в Австралію, необхідно упевнитися в тому, що ваш закордонний паспорт діє протягом всього перебування в країні, оформити проїзні документи і візу і провести понад 12 годині в літаку.
Інструкція
1
Оберіть регіон Австралії, в який хотіли б полетіти. На заході континенту міжнародні рейси приймає аеропорт міста Перт, на півночі є велике місто Дарвін, на сході - Брісбен, на південному сході - Сідней, Мельбурн і Аделаїда.
2
Придбайте авіаквитки в режимі онлайн. Безпосадочні рейси до Австралії не виконуються. Рейси з однією проміжною стикуванням здійснюються в Перт (Emirates, Cathay Pacific Airways, Thai Airways International, Singapore Airlines), в Аделаїду (Cathay Pacific Airways, Singapore Airlines), в Мельбурн (Emirates, Qatar Airways, Etihad, Korean Air, Cathay Pacific Airways ), в Сідней (Korean Air, Emirates, Etihad, Japan Airlines Company), в Брісбен (Korean Air, Emirates). В інші міста Австралії можна полетіти лише з двома пересадками. Забронюйте квитки на сайтах авіакомпаній, оплата проводиться за допомогою банківської карти. Як підтвердження резервації ви отримаєте електронний квиток або маршрут-квитанцію.
3
Розробіть власний маршрут з однією пересадкою з використанням послуг різних авіакомпаній, це допоможе заощадити, особливо під час проведення акцій або при використанні балів бонусних програм лояльності. Використовуйте спеціалізовані сайти, які допомагають підібрати квитки за вартістю, маршрутом і назвою авіаперевізника. Закладіть достатній час на стиковку рейсів, оскільки у великих аеропортах зони прильоту і відльоту розділені територіально, до того ж вам необхідно буде дотримати всі митні формальності.
4
Оформіть візу в Австралію. З переліком документів, необхідних для її відкриття, можна ознайомитися на офіційному сайті посольства Австралії в Москві.
5
Приїжджайте в аеропорт до відкриття реєстрації на рейс, при міжнародних перельотах вона починається за три години до часу, зазначеного в графі «Відправлення».