Як встановити картинки для Нокіа безкоштовно.

Екран мобільного телефону буде виглядати нарядно, якщо замість однотонного фону на ньому буде красуватися картинка або фотографія. Її можна створити самостійно або скачати з інтернету.
Інструкція
1
Практично всі моделі телефонів Nokia, оснащені вбудованими камерами, дозволяють використовувати як заставок фотографії, зроблені користувачем. Спосіб їх приміщення на фон залежить від моделі апарата і його операційної системи. Наприклад, в ОС Symbian 9.3 для цього відкрийте «Галерею», вибравши відповідний пункт у головному меню, потім виберіть розділ «Зображення», а в ньому - підрозділ «Знімки». Відкривши бажану фотографію, натисніть ліву подекранную клавішу, після чого виберіть пункт меню «Використовувати картинку» - «Встановити як фоновий малюнок». Якщо фотографія піддавалася редагуванню, знайти результат в підрозділі «Знімки» не вдасться - доведеться замість нього на відповідному етапі вибрати пункт «Все».
2
Важливою вимогою до картинки, використовуваної в якості фонового малюнка, є малий обсяг файлу. Завантажувати зображення великого розміру безглуздо - вони все одно будуть зменшені до дозволу екрану, а от місця на карті пам'яті займуть більше. Та й телефон може помітно «пригальмовувати», особливо відразу після включення. Цікавим рішенням цієї проблеми є скачування зменшених ескізів фотографій з безкоштовних фотобанків. Для цього, зайшовши на сайт такого фотобанку, що не реєструйтеся на ньому, а відразу виберіть знімок. Перейшовши на сторінку цього знімка, скачайте його ескіз, який має горизонтальне дозвіл близько 300 пікселів. Його, на відміну від повнорозмірного зображення, можна скачати і без реєстрації.
3
Скачувати зображення зручно за допомогою браузера UC. Перебуваючи на сторінці з картинкою, виберіть у меню пункт «Файл» - «Зображення». Клавішами з горизонтальними стрілками виберіть ту з картинок, розташованих на сторінці, яка вам потрібна. Натисніть ліву подекранную клавішу і виберіть у меню пункт «Зберегти». Потім при бажанні змініть ім'я файлу та папку для його збереження.
4
Тепер запустіть вбудований диспетчер файлів телефону (наприклад, в Symbian 9.3 - «Додатки» - «Організатор» - «Диспетчер файлів»). Знайдіть файл, який ви завантажили, і натисніть центральну кнопку джойстика. Коли зображення відкриється, зробіть його фоновим малюнком, як описано вище.