Як встановити картинку для робочого столу.

Робочий стіл з'являється перед користувачем при кожному включенні комп'ютера, а якщо працювати доводиться з різними додатками, то ще нелічена число раз протягом кожного робочого дня. Тому цілком природно бажання встановити в якості фонової картинки що-небудь в найбільшій мірі відповідне особистим смакам. Тим більш природно таке бажання, якщо мова йде не про робочий, а про домашньому комп'ютері.
Інструкція
1
В ОС Windows останніх версій - 7 і Vista - керуючі елементи для зміни зовнішнього вигляду графічного інтерфейсу системи зібрані в одному апплете «Панелі управління», який отримав назву «Персоналізація». Відкрити цей аплет можна через контекстне меню робочого столу - клацніть фонову картинку правою кнопкою миші, щоб воно з'явилося на екрані. Потрібний пункт в меню так і названий - «Персоналізація».
2
Щоб побачити список наявних картинок, які за допомогою цього аплету можна одним кліком зробити фоновим зображенням, клацніть по піктограмі з підписом «Фон робочого столу» в нижній частині вікна аплету. До цього списку можна дістатися й іншим шляхом - відкрити головне меню і набрати слово «фон». Вбудована пошукова система покаже список посилань, серед яких буде і потрібна - «Зміна фону робочого столу».
3
Щоб замінити поточне фонове зображення будь картинкою з таблиці, виділіть її та натисніть кнопку «Зберегти зміни». Якщо ж ви хочете встановити власну картинку, відсутню в цій таблиці, натисніть кнопку «Обзор», знайдіть папку, в якій вона зберігається, і клацніть OK. Потім клацніть з'явилася в списку іконку і натисніть «Зберегти зміни».
4
Є й більш швидкий спосіб, який використовує вбудовану в «Провідник» функцію. Відкривши в менеджері файлів папку з потрібною картинкою, клікніть файл правою кнопкою і в контекстному меню виберіть пункт «Зробити фоновим зображенням робочого столу».
5
Найчастіше нові «шпалери» потрапляють в комп'ютер з інтернету, а в цьому випадку можна скористатися аналогічною функцією, вбудованою в браузер. Вона є в Internet Explorer, Mozilla Firefox і Opera - клацання правою кнопкою миші по завантаженому у вкладку інтернет-оглядача зображенню викликає контекстне меню, один з пунктів якого пропонує встановити картинку в якості фонового зображення. У цих браузерах розрізняються лише формулювання потрібного пункту - «Зробити фоновим малюнком робочого столу», «Як зображення робочого столу», «Зробити фоновим малюнком».