Як знайти програми для телефонів Nokia.

Мобільні телефони Nokia працюють на платформах J2ME, Symbian, а також Windows Phone 7. Програми для них можна скачувати з сайтів розробників, а також через віртуальні магазини. Додатки для Windows Phone 7 можна отримувати тільки другим способом.
Інструкція
1
Скачування додатків краще здійснювати за самого апарату. Для цього підключіть найдешевший безлімітний тариф на доступ в інтернет, а також правильно налаштуйте точку доступу (APN). Її назва повинна починатися не з wap, а з internet. При наявності вдома бездротового роутера, а в телефоні - модуля WiFi, можна підключити його і до домашньої мережі. Тоді програми будуть скачиваться помітно швидше.
2
Щоб скачати програму для платформи J2ME, зверніться небудь на сайт розробника, або на ресурс GetJar. Запустіть вбудований браузер апарату, інакше його модель визначиться неправильно або не визначиться взагалі. Виберіть бажану програму, переконайтеся, що вона безкоштовна, а потім перейдіть за посиланням, що веде на JAR-файл. Врахуйте, що JAD-файл апаратам Nokia не потрібно. Якщо ж посилання є тільки на нього, перейдіть по ній, і перенаправлення на JAR-файл відбудеться автоматично. Після скачування додаток виявиться в папці меню «Ігри» або «Програми». В який саме, визначить сам телефон (іноді він помиляється, поміщаючи програми в папки, що не відповідають їх жанру).
3
Смартфони на платформі Symbian можуть запускати як додатки, призначені спеціально для цієї ОС, так і програми стандарту J2ME. Але нативні програми працюють помітно швидше. На телефонах з версією Symbian від 9 і вище вони встановлюються тільки при наявності цифрового підпису, але скачувати їх як і раніше можна з сайту розробника. Краще проте скористатися спеціалізованим сайтом Symbian Freeware небудь офіційним магазином Ovi. Врахуйте, що на другому ресурсі безкоштовні не всі програми, а реєстрація обов'язкова. Після переходу вбудованим браузером за посиланням на файл формату JAR, SIS або SISX апарат задасть ряд питань, на кожен з яких необхідно відповісти позитивно. Винятком є запит місця установки додатка - виберіть карту пам'яті. Незабаром пункт, відповідний програмі, з'явиться в головному меню або в його папці «Програми», або «Мої прилож.».
4
Програми для Windows Phone 7 можна скачувати тільки з онлайн-магазину Windows Phone Marketplace. Безкоштовних серед них - близько 60%. Отримайте з комп'ютера або телефону ідентифікатор Windows Live ID (комп'ютер для цього можна використовувати навіть такий, на якому встановлений Linux). Перейшовши на сторінку програми вбудованим браузером телефону, натисніть червону кнопку «Завантажити безкоштовну програму». Введіть отримані раніше логін і пароль, після чого приступите до скачування і установці додатка, слідуючи підказкам на екрані.
Зверніть увагу
Чи не завантажуйте будь-які програми з сумнівних джерел. Не встановлюйте зламані версії платних програм. Чи не зламувати прошивку телефону для установки додатків, що не мають цифрового підпису. Якщо J2ME-програма запросить дзвінок або відправку SMS, дайте відповідь відмовою.