Як захистити себе від спаму.

Досить часто на вашу електронну поштову скриньку приходять листи з рекламою і всілякими пропозиціями. Ви їх постійно видаляєте, але вони з'являються знову і знову. Що ж робити, заводити новий ящик? Звичайно, ні, адже є способи захисту від спаму .
Інструкція
1
При створенні поштової скриньки не користуйтеся надто простим ім'ям і паролем. Бажано, щоб і ім'я, і пароль містили не тільки букви, а й ціфри.Создайте два поштових ящика, один з яких «ходовий», наприклад, на mail.ru. На ньому стоїть захист від спаму , нехай навіть і не дуже потужна.
2
Не відкривайте листи, які прийшли від невідомого вам відправника і ні в якому разі не відповідайте на ніх.Не реєструйтеся, де попало, адже при всіляких реєстраціях ви самі вказуєте адресу для спаму . Чи не вказуєте свій е-майл на різних порно- і тому подібних сумнівних сайтах.Еслі при реєстрації не обов'язково вказувати свою поштову скриньку, краще цього і не робіть.
3
Якщо ви вирішили підписатися на розсилки, то робіть цього тільки на тих сайтах, яким довіряєте. Не робіть цього на сайтах, які викликають підозру, а особливо, якщо сайт має піддомен більше 2 уровня.Не залишайте адресу своєї поштової скриньки без потреби на форумах і в чатах.Не підписуйтесь на розсилку безкоштовних новин.
4
Чи не завантажуйте програмне забезпечення, походження якої невідоме.
5
Використовуйте спеціальну кнопку в поштовому ящику, щоб помітити лист як спам.Настройте спам-фільтри і своєчасно встановлюйте обновленія.Для того, щоб перевірити, де ви засвітили свій е-майл, просто введіть в Яндексі або Гуглі адресу своєї електронної пошти та подивіться на результат.
Повний електронний ящик листів з рекламною інформацією, настирливі повідомлення в icq, агенті, скайпі із запрошеннями перейти по сумнівними посиланнями, одним словом, спам - не тільки забирає час, їсть трафік і займає місце, також він може нанести шкоду вашому комп'ютера, так як деякі подібні листи містять віруси. Тому важливо захистити себе від спаму .
Інструкція
1
Нізащо і за жодних обставин не залишайте адресу своєї електронної пошти в повідомленнях на форумах. Також не реєструйтеся на сумнівних сайтах. Чим менше ви будете «світити» електронну адресу в інтернеті, тим менше спамерів його помістять в свій список розсилок.
2
Заведіть окрему поштову скриньку, так званий ящик для сміття, який ви будете використовувати для реєстрації на різних сайтах і форумах.
3
Не приймайте пропозиції дружби в соціальних мережах від незнайомих людей відразу. Можна спочатку обмінятися кількома повідомленнями, щоб зрозуміти, чого від вас хочуть. А потім зробити висновки і відправити адресата в чорний список або зробити своїм другом.
4
Чи не підписуйтесь на розсилки безкоштовних новин. Багато компаній в наслідок продають свої бази адрес спамерам або самі розсилають разом з новинами рекламні листи.
5
В деяких поштових клієнтах, наприклад, в The Bat !, можна налаштувати диспетчер листів так, щоб пошта не приймалася одразу. Спочатку ви ставите галочки, які листи видалити, а потім вибираєте команду «доставити пошту». Так в комп'ютері залишається тільки потрібна кореспонденція.
6
Також існують спеціальні програми - спамфільтр. Вони перевіряють наявність підозрілих частин в повідомленнях і видаляють небажані листи з сервера. Правда разом зі спамом програма може викинути в сміттєвий кошик і потрібну вам пошту.
7
Зверніть увагу, наскільки складний пароль у вашого ящика електронної пошти. Чим простіше пароль, тим більше шансів у спамерів підібрати його і робити розсилки від вашого імені.
8
По можливості, заводите поштовий ящик для ділового та особистого листування на платному хостингу, так як основна маса одержувачів небажаної пошти - клієнти безкоштовних сервісів. До того ж, представники хостингу проводять технічну підтримку і постійно удосконалюють роботу анти спаму .