Як оформити авто на продаж.

Рано чи пізно з різних причин багато власників автомобілів замислюються про продаж своєї машини. Оформити авто на продаж можна кількома способами.
Інструкція
1
Зверніться в ГИБДД із заявою про зняття автомобіля з обліку. Сплатіть необхідні квитанції за оформлення процедури. Оформіть зняття авто з обліку в МРЕВ. Якщо необхідно, отримаєте транзитні номери на машину.
2
Скачайте бланк договору купівлі-продажу і заповніть два його примірника. Якщо вартість продаваного автомобіля вже обговорена з покупцем, проставте її у відповідному рядку документа. Оформити договір можна письмово. Нотаріального завірення цієї угоди не потрібно.
3
Підготуйте розписку про отримання грошей, вказавши в ній паспортні дані покупця і продавця. Право власності на автомобіль переходить у момент підписання договору купівлі-продажу обома сторонами.
4
Оформіть автомобіль на продаж через комісійний магазин (другий варіант реалізації машини). Для цього необхідно, щоб машина була знята з обліку в ГИБДД.
5
Надайте комісійному магазину паспорт транспортного засобу (ПТС) і паспорт громадянина РФ. Після цього автомобіль буде прийнятий на реалізацію. При оформленні продажу авто, магазином буде складений договір і довідка-рахунок в присутності продавця. Гроші за автомобіль передаються продавцеві безпосередньо від покупця.
6
Зверніться в спеціалізовані фірми, які практикують терміновий викуп автомобілів, якщо продати машину потрібно швидко.
7
Оформіть в цьому випадку у нотаріуса довіреність на представника фірми, і всі необхідні документи з продажу автомобіля фахівець підготує сам. Гроші за машину можна буде отримати вже після оформлення довіреності, однак право власності на авто зберігатиметься до моменту підписання договору купівлі-продажу з покупцем, якого знайде зазначена фірма.
8
Зробіть копію оформленого доручення і зберігайте її у себе, оскільки до моменту продажу автомобіля відповідальність за різні пригоди за участю цієї машини несе її власник, а копія довіреності допоможе довести непричетність до цих подій.