Як зберігати лісові ягоди. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Літо - це пора різноманітних ягід, всі їх люблять з дитинства. Червоні, чорні, солодкі або кислі - це корисне і смачне ласощі як для дітей, так і для дорослих. Не завжди можна з'їсти відразу таку кількість ягід, тому їх потрібно якось зберігати.
Вам знадобиться
    • ягоди;
    • целофанові пакети;
    • ємності для заморожування;
    • цукор;
Інструкція
1
Суницю і малину розкладіть на тарілці або будь-якій плоскій поверхні в один шар. Накрийте серветкою і зберігайте в холодильнику. Не можна залишати їх у скляній банці і пластмасовій упаковці. Ягоди c щільною поверхнею, такі як чорниця, лохина, журавлина, костяниця можна зберігати в глибокій ємності, накритою серветкою.
2
Один з поширених способів зберігання ягід - це їх заморозка. Перед цим лохину, костяницю, чорницю, журавлину або брусницю насипте в друшляк і вимийте їх холодною водою, приберіть зайвий сміття. Потім обсушити ягоди, покладіть їх у целофановий пакет і заморозьте. Для зручності можна заморожувати в пакетах у вигляді брикетів товщиною 2 см.
3
Суниця і малина - ніжні ягоди, тому заморожувати їх немитими. Візьміть деко, постеліть на ньому лляну або паперовий рушник, розсипте по ньому ягоди в один шар і поставте в морозильну камеру на годину. Як тільки суниця або малина затвердіє, складіть її в пакет, скляну банку або пластмасову ємність, призначену для заморожування. У такому вигляді вони не стануть змерзатися і залишаться твердими. Ягоди придатні для вживання в трохи підмороженому вигляді, в них зберігаються всі смакові якості і поживні властивості.
4
Лісові ягоди можна заморозити в цукровому сиропі. Для цього візьміть 150 г цукру на 0,5 літра води і зваріть сироп. Нагрівайте на повільному вогні до повного розчинення цукру, а потім охолодіть. У пакеті для заморожування залиште трохи місця, так як при замерзанні відбуватиметься розширення.
5
Коли ви захочете розморозити ягоди, покладіть їх під гарячу воду прямо в упаковці. Можна розморожувати при кімнатній температурі або в мікрохвильовці. Розморожені ягоди можна заморожувати та зберігати.