Як поїхати на море "дикунами".

Якщо ви хочете відпочити від міської суєти і напруженої роботи у прозорого, теплого моря, насолодитися вечорами шурхотом прибою і співом птахів вранці, побачити такі місця куди не пробрався жоден туристичний гід зі своїми підопічними, вирушайте на море « дикунами ».
Вам знадобиться
  • - документ, що засвідчує особу;
  • - медична страховка;
  • - копії паспорта;
  • - аптечка;
  • - кошти особистої гігієни;
  • - кілька комплектів змінного одягу і взуття;
  • - засоби зв'язку;
  • - путівник;
  • - розмовник при поїздці за кордон (якщо ви погано володієте іноземною мовою);
  • - адреси та телефони відділів МНС, поліції і медичних установ в районі вашого відпочинку.
Інструкція
1
Зробіть медичну страховку, перед тим як вирушати в дорогу. Це - перше правило самостійного мандрівника. Навіть якщо ви ніколи не отримували травму і вважаєте себе людиною богатирського здоров'я, все може трапитися в перший раз.
2
Уважно вивчіть інформацію про місце майбутнього відпочинку, перед тим як вирушати в дорогу. Якщо ви вирішили їхати самостійно за кордон, є сенс подбати про квитки заздалегідь. За півроку до поїздки у багатьох авіакомпаній можна купити квитки зі значними знижками. З'ясуйте, чи потрібно робити щеплення, якщо ви відправляєтеся в незнайому тропічну країну. Дізнайтеся, чи бувають в країні сезони дощів і ураганів, чи розуміє російську або англійську мови місцеве населення, і яка релігія є чільною. Чим більше знань про країну у вас буде, тим легше ви будете орієнтуватися і менше ймовірності потрапити в неприємні ситуації.
3
Забронюйте хоча б на добу місце для ночівлі біля моря. Багато господарів гостьових будинків і приватних міні-готелів розміщують свою інформацію в інтернеті. Коли ви відпочинете, можна буде шукати житло на місці, вибираючи, що більше сподобається, але в перший день краще мати готовий варіант. Якщо ви віддаєте перевагу хороші готелі з високим рівнем обслуговування, бронюйте його за пару місяців перед приїздом, інакше в розпал пляжного сезону можна залишитися без житла. Адже багато турфірми викуповують місця у готелів пакетом задовго до початку сезону.
4
Не беріть з собою багато речей. «Дикунам» доводиться пересуватися дуже багато. Адже це - одна з головних принад самостійного відпочинку. Ви можете провести пару днів на одному пляжі, потім оговтатися на інший, прокотитися по найближчих островам, познайомитися з місцевим населенням і взяти участь в їх святах. З двома величезними валізами бути мобільним скрутно. Кількох комплектів одягу, похідної аптечки і засобів гігієни буде достатньо.
5
Подбайте про свою безпеку. Розкажіть друзям і родичам про місце вашого відпочинку. Домовтеся, що ви будете виходити на зв'язок не рідше двох-трьох разів на тиждень. Крім обов'язкової суми на проживання та розваги, візьміть з собою карту з грошима на непередбачений випадок. Зробіть копії паспортів та зберігайте їх окремо від решти документів.