Як зайти безпечний режим.

Друга назва безпечного режиму - це режим захисту від збоїв, в ньому завантажуються мінімум драйверів і утиліт, що забезпечують роботу операційної системи Windows. Для того, щоб зайти в систему в безпечному режимі, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
В лівому нижньому куті екрана натисніть кнопку «Пуск».
2
Виберіть пункт меню «Вимкнути комп'ютер» і натисніть на іконку «Перезавантажити».
3
Після того, як комп'ютер почне завантажуватися, натискайте кнопку клавіатури «F8» доти, поки не з'явиться меню з варіантами завантаження Windows.В випадку, якщо на вашому комп'ютері встановлено декілька операційних систем, після завантаження перед вами відкриється вікно вибору, в ньому стрілками вгору/вниз необхідно визначити потрібну ОС. Після цього знову натискайте «F8».
4
У вікні додаткових варіантів завантаження перейдіть на рядок «Безпечний режим» використовуючи стрілки вверхвниз і натисніть кнопку «Введення» на клавіатурі. Потім ще раз натисніть «Введення» для підтвердження вибору варіанта завантаження операційної системи.
5
Після закінчення робіт в безпечному режимі просто перезавантажте комп'ютер.
Зверніть увагу
У випадку, якщо на комп'ютері встановлений пароль Адміністратора, то перед завантаженням безпечного режиму його доведеться ввести.