Як відправляти фотографії в Twitter.

Популярний сервіс мікроблогів Twitter пропонує своїм користувачам найрізноманітніші можливості публікації фотографій. Розміщувати фото у себе в Твіттері можна як через комп'ютер, так і за допомогою мобільного пристрою.
Інструкція
1
Щоб відправити картинку або фотознімок в свій мікроблог з комп'ютера, перейдіть на сайт «Твіттер» і увійдіть в сервіс, використовуючи свої логін і пароль. Натисніть кнопку «Написати твіт», яка знаходиться в правому верхньому кутку сторінки на панелі.
2
У віконці напишіть кілька слів (за бажанням, це необов'язково) про фотографію, яку ви плануєте відправити, а потім натисніть кнопку з піктограмою фотокамери, яка знаходиться в цьому ж віконці.
3
Оберіть файл з фото, який повинен знаходитися на жорсткому диску комп'ютера або на будь-якому зовнішньому накопичувачі (жорсткий диск, флешка і т.д.). Якщо фотографія розміщена на інтернет-сторінці, збережіть її попередньо в будь-яку папку комп'ютера.
4
Якщо вам потрібно відправити фото в свій Твіттер з телефону, планшетного комп'ютера або іншого мобільного гаджета, запустіть Twitter-клієнт і натисніть кнопку New Tweet («Новий твіт», «Написати твіт» і т.п.). Як і у випадку з публікацією зображень через веб-інтерфейс, тут вам також треба натиснути кнопку із зображенням фотокамери.
5
Натиснувши на кнопку для додавання до твіту картинки, ви зможете вибрати з уже наявних у пам'яті пристрою зображень або зробити тут же знімок за допомогою фотокамери вашого гаджета. При цьому фотографія буде додана до твіту, а вам залишиться лише додати опис і натиснути кнопку «Відправити» (Send).
6
При бажанні, всі фотографії, які ви публікуєте в Instagram, можна автоматично відправляти в Twitter. Для цього в налаштуваннях програми Instagram у вашому мобільному пристрої вам потрібно встановити зв'язок з вашим Twitter-аккаунтом. Після цього, при відправці знімків, вони будуть також публікуватися на вашій сторінці у Твіттері.
Зверніть увагу
Деякі мобільні пристрої дозволяють відправляти фотографії безпосередньо з галереї гаджета натисканням кнопки «Поділитися» (Share) або аналогічної.