Як замовити чоловічий одяг в інтернет-магазині.

Шопінг в мережі має свої плюси - ви можете переглянути пропозиції багатьох сайтів, сидячи у зручному кріслі. До того ж там ціни часто набагато нижче, ніж в реальних магазинах. Правда, іноді куплена річ в реальності відрізняється від складеного у вашій голові образу. І якість не завжди можна оцінити по фотографії.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - пластикова банківська картка MasterCard або Visa Classic.
Інструкція
1
Перший варіант - ви купуєте річ, у якості якої точно впевнені. Наприклад, в реальному магазині вам сподобалася певна модель джинсів відомого бренду, але ціна невідповідна. Спробуйте знайти цей же товар в інтернет-магазинах за допомогою пошукових систем. Перегляньте всі пропозиції і виберіть оптимальне. Зверніть увагу на вартість доставки - можливо, її вартість перекреслює всі плюси.
2
Найпростіше, якщо інтернет-магазин знаходиться у вашому місті. Тоді заплатити за товар ви можете кур'єру, який доставить ваше замовлення. Деякі магазини надають послуги примірки - вам привезуть кілька різних розмірів однієї моделі, і ви оберете відповідний.
3
До того ж, якщо товар не підійшов вам, його простіше повернути. Ви можете це зробити протягом семи днів просто тому, що передумали. При цьому ярлики та етикетки повинні бути на місці, товар не повинен використовуватися. Всі накладні витрати, пов'язані з поверненням товару в магазин, оплачуються з вашої кишені. Порядок угод купівлі-продажу через мережу регламентує стаття «Дистанційний спосіб продажу товару» Закону про захист прав споживачів РФ.
4
Пропозиції інтернет-магазинів з інших регіонів можуть бути більш привабливі. Наприклад, багато компаній в Москві пропонують вигідні ціни на одяг і недорогу доставку по Росії. Для розрахунку з вас, швидше за все, зажадають передоплату, яку треба буде перерахувати на банківський рахунок фірми. Перед тим як здійснювати операцію, пошукайте відгуки про цей магазин в інтернеті. Також з'ясуйте всі нюанси доставки. Ви можете оплачувати доставку при отриманні в транспортній компанії, і з подивом дізнатися, що її вартість зросла в кілька разів. Виявляється, продавець скористався послугами кур'єра у своєму місті, про що вас не попередив.
5
Захоплюючим може бути шопінг на іноземних сайтах. Не забувайте враховувати відмінності в розмірній сітці інших країн. Скористайтеся таблицями перекладу розмірів. Для оплати товару вам знадобиться пластикова банківська картка МasterCard або Visa Classic. При замовленні звертайте увагу на вартість доставки - її ціна може перевищувати вартість речі в кілька разів. Для здешевлення доставки зі США, країн Європи, Кореї, Китаю люди об'єднуються в групи спільних покупок. Ви можете пошукати такі спільноти у вашому місті через соціальні мережі.
6
Дуже зручна і надійна торговельна площадка ebay.ru. При виборі речі ви відразу бачите розмір плати за доставку. Крупно зняті окремі деталі одягу, строчки. Також найширше пропозицію чоловічого одягу різної якості на будь-який смак і гаманець можна знайти на корейському сайті gmarket. Ці інтернет-ресурси об'єднують пропозиції багатьох магазинів одягу. Роблячи замовлення, звертайте увагу на рейтинги продавців і відгуки покупців.