Як вибрати готель на Криті.

Крит є найбільшим грецьким островом, який щороку приваблює тисячі мандрівників з різних країн світу. Когось цікавлять сонячні піщані пляжі і блакитне море, що омиває острів, хтось захоплюється історією і міфологією. Щоб вибрати готель на Криті, необхідно визначити правильні вимоги до нього.
Вам знадобиться
  • - проспекти турфірм;
  • - інтернет;
  • - інформація про острів.
Інструкція
1
Визначтеся з цілями своєї поїздки. Необхідно знати точну кількість людей, дати, а також присутність або відсутність дітей. Останній критерій необхідний, щоб вибрати готель на Криті, що надає деякі розваги, а також можливості нагляду за дитиною, якщо вам захочеться вчинити тривалу екскурсію.
2
Вирішіть, який вид відпочинку для вас переважніше. Деякі люблять відпочивати в горах, вдихаючи свіже морське повітря. Інші віддадуть перевагу, щоб пляж був в крокової доступності від готелю. Справа в тому, що острів Крит багатий далекими від моря місцями, в яких розташовуються комфортабельні готелі. Вартість розміщення в них іноді нижче, ніж в прибережних зонах. Деякі туроператори користуються незнанням туристів будови острова і пропонують номери в далеких від моря містах. У проспекті може бути вказано, що відстань до пляжу всього «800 метрів». На ділі виявиться, що йти треба то в гору, то під гору, що значно збільшує відстань і ускладнює дорогу. Особливо якщо з вами подорожують маленькі діти.
3
Не відмовляйтеся від готелів, розташованих в невеликих селах. Особливо якщо бронюєте тур через оператора, і вашому розпорядженні буде трансфер з аеропорту. Як правило, в таких місцях переважають готелі сімейного типу, розташовані недалеко від пляжів. Також в селі вартість товарів буде трохи нижче, що знизить витрати на харчування, якщо у вас не передбачено «все включено». Ще один плюс - можливість спробувати справжню національну кухню, властиву регіону, в якому відпочиваєте. Причому ціни і якість в менш розкручених туристичних місцях, будуть чудовими.
4
Виберіть декілька готелів, знайдіть відгуки на них вже відпочивали там туристів. Уважно все вивчіть, зверніть увагу на викладені фотографії. Звичайно, смаки у всіх різні, але можна зробити власні певні висновки, ознайомившись з декількома відгуками. Намагайтеся не поспішати з вибором готелю, і тоді вас чекає незабутній відпочинок на прекрасному острові Крит.
Зверніть увагу
Обов'язково подивіться розташування готелю по карті. Це дозволить краще уявити собі реальне відстань до пляжу та інших необхідних місць.
Корисна порада
Для отримання додаткової інформації зв'яжіться безпосередньо з готелем. Попросіть надіслати фотографії і докладний опис номерів та прилеглій території.