Як оновити 1С базову.

Компанія «1С» - один з російських лідерів з виробництва якісного програмного забезпечення для роботи малих і великих компаній і підприємств. До безперечних достоїнств ПО від «1С» відноситься їх постійне вдосконалення, доступне користувачам в регулярних оновленнях. До недоліків можна віднести комерційну основу надання цього програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - ліцензійна версія продукції «1С» версії «Базова»;
  • - наявність доступу в інтернет;
  • - PIN-код конкретного продукту компанії «1С».
Інструкція
1
Для того щоб оновити базову версію продукції «1С», зайдіть в розділ «Підтримка користувачів» офіційного сайту компанії. Тут вам необхідно переконатися, що ви зареєстровані в системі «1С» або пройти процедуру реєстрації.
2
Для того щоб пройти процедуру реєстрації, знайдіть пункт меню «Самостійна реєстрація користувачів по PIN-коду». Пройдіть по вказаним посиланням, потім виберіть серед відкрився меню назва вашого продукту або ж пункт «Для користувачів інших продуктів: зареєструватися».
3
У діалоговому вікні введіть персональний код користувача і PIN-код продукту. Персональний код - це набір цифр, який вказаний в анкеті користувача, PIN-код продукту вказується в запечатаному конверті, що входить до поставляється при замовленні будь-якого продукту набір документів.
4
Обов'язково скопіюйте виданий після заповнення всіх форм пароль - без нього оновлення програми не відбудеться. Для комфортного оновлення, не відволікає від роботи, після отримання пароля користувачам «1С» доводиться чекати 12 годин для поновлення клієнтської бази даних системи. Через зазначений час можна запускати процес оновлення через наявну у вас програму від «1С».
5
В головному меню програми (кнопка «Головне меню») виберіть пункт «Сервіс», потім - «Оновлення конфігурації». Для того щоб надалі приділяти цьому процесу мінімум уваги, не забудьте встановити прапорець навпроти пункту «Перевіряти оновлення конфігурації через інтернет при кожному запуску програми». При наявності доступних оновлень програма видасть діалогове вікно з відповідним повідомленням. Тут натисніть «Далі».
6
У вікні, введіть персональний код користувача і збережений в рамках виконання попередніх кроків пароль, натисніть «Далі». В підсумковому діалоговому вікні не забудьте перевірити наявність напису «Створювати тимчасову резервну копію», якщо замість неї значиться «Не створювати ...», пройдіть за відповідним посиланням та змініть настройки програми.
Зверніть увагу
Звантажені оновлення не вступлять в силу до тих пір, поки ви не перезапустіть програму.
Оновлення конфігурацій програми «1C: Підприємство» є одним з невід'ємних факторів коректної та стабільної роботи вашої копії продукту. Нові версії типових конфігурацій за середніми показниками виходять раз на місяць. Необхідність заходів по оновленню програми може бути обумовлена рядом причин, серед яких зміни в законодавстві, формах друкованих документів, формах звітів, збільшення можливостей конфігурації, а також виправлення допущених при розробці помилок або недоглядів. У зв'язку з цим рекомендується регулярно оновлювати продукт.
Вам знадобиться
  • файл оновленої версії конфігурації
Інструкція
1
Для того щоб оновити базову версію продукту розархівуйте отриманий файл нової конфігурації в окрему директорію на вашому ПК, після чого зробіть резервну копію інформаційної бази. Для цього відкрийте потрібну базу в програмі в режимі «Конфігуратор», перейдіть на вкладку меню «Адміністрування», потім «Зберегти дані». У вікні, виберіть пункт «Зберігати в ...», далі вкажіть каталог, в який буде поміщена резервна копія оновлюваної бази. Клікніть на кнопці «Додати маску» і введіть наступний рядок «.ExtForms *. *», Після чого клікніть на кнопці «Зберегти».
2
Тепер запустіть режим завантаження оновленої конфігурації, зайшовши в меню «Конфігурація» і вибравши пункт меню «Завантажити змінену конфігурацію». Потім в діалоговому вікні «Відкрити файл конфігурації» вкажіть файл метаданих, розташований в каталозі, куди ви Розархівувати копію свіжого релізу.
3
Для оновлення професійних версій продукту слід виконати ті ж дії, але додатково в вікні «Об'єднання конфігурацій» переконайтеся, що в групі «Пріоритет конфігурації» активований параметр «Завантажувати конфігурація», а в групі «Метод об'єднання» активована команда « заміщати об'єкти ». Підтвердіть об'єднання, після чого відкриється вікно «Конфігурація», в якому буде вже оновлена конфігурація. Збережіть конфігурацію, зайшовши в меню «Файл» і вибравши команду "Зберегти".
Корисна порада
Оновлення програми може бути виконано двома способами, перший з яких - самостійні заходи по оновленню користувачами своїх баз даних, а другий - послуги фахівців.