Як відзначити день народження вагітної. Як вагітної справити день народження.

У вагітних дівчат може бути багато заборон на вживання тієї чи іншої їжі або напоїв. Але жоден лікар не заборонить вам веселитися і відчувати позитивні емоції, тому відмовлятися від святкування свого Дня народження, перебуваючи в цікавому положенні, зовсім не варто. Навпаки, організуйте це свято так, як вам хочеться, проведіть його в колі близьких людей.
Вам знадобиться
  • - їжа для пікніка;
  • - запрошення листівки;
  • - дитячі ігри для розваг.
Інструкція
1
Відсвяткуйте День народження на природі, якщо дозволяють погодні умови. Запросіть близьких друзів, родичів і влаштуйте святковий пікнік. Посмажте шашлики, приготуйте овочі на грилі. Взагалі, велика увага приділіть саме святкового меню. Згадайте, які рекомендації по харчуванню давав вам лікар, намагайтеся не відступати від них навіть у свято. Адже вам потрібно думати не тільки про власне задоволення, а й про здоров'я вашого малюка.
2
Не купуйте алкогольних напоїв. Заздалегідь попередьте друзів, що свято буде безалкогольний. Звичайно, ви не можете заборонити гостям пити ті чи інші напої. Але у ваших силах, приміром, зробити тематичну вечірку. Нехай ключовим словом свята буде «дитинство» - це цілком актуально в вашому положенні. Купіть ошатні ковпачки для запрошених гостей, в запрошень позначте дрес-код, відповідний темі вечірки.
3
Приготуйте для розваг дитячі настільні ігри, м'ячик, бадмінтон. Пограйте в дитячі ігри в лісі, наприклад, хованки чи жмурки. Напевно і ви, і ваші друзі давно не розважалися подібним чином. День народження - в першу чергу свято дитинства, тому подібне проведення часу відмінно підійде в такий день.
4
Постарайтеся не перебувати поруч із курцями людьми. Виділіть для тих, хто має цю шкідливу звичку, окреме місце, куди вони зможуть відійти покурити. Для дорослих і розуміючих людей це не стане перешкодою, адже напевно ваші друзі розуміють, що вам зараз необхідно якомога дбайливіше ставитися до свого здоров'я.
5
Не відмовляйтеся від свята. Якщо друзі хочуть зробити вам сюрприз, не відмовляйте їм в цьому. Пам'ятайте, що вагітність - це один з найкращих періодів у житті жінки, а не хвороба. Ніхто не забороняє вам веселитися, як і раніше. Просто потрібно враховувати деякі фактори, а це зовсім не складно.