Як знайти спонсора для проекту.

Придумав незвичайний і цікавий проект, його творці починають думати про те, де б знайти гроші на його здійснення. Найчастіше після довгих пошуків вони знаходять спонсорів - людей, які зацікавилися втіленням нової ідеї.
Інструкція
1
Перш ніж шукати спонсорів, розрахуйте, скільки саме грошей вам необхідно для здійснення проекту. У тому випадку, якщо ви припускаєте невеликий бюджет, то вам цілком достатньо буде співробітництва тільки з одним потенційним потоком фінансування. Якщо ж ваш проект грандіозний в своїй задумці, то подбайте про те, щоб створити таку пропозицію, яка буде цікаво відразу декільком спонсорам.
2
І в тому, і в іншому випадку ви повинні зацікавити людей, здатних допомогти вам у здійсненні вашої ідеї. Для того щоб зробити це, потрібно, як мінімум, при презентації вашого проекту відповідати тому іміджу, який ви створюєте. Спробуйте запропонувати різним спонсорам різні ідеї втілення вашого проекту, це напевно їх зацікавить.
3
На презентацію вашого проекту необхідно запрошувати таку аудиторію, яка б за своїми параметрами на 90-95% перетиналася з аудиторією, яка цікавиться продукцією спонсора. Зокрема, якщо ви будете проводити захід, який буде присвячено дорогим і елітним сортам сиру, воно напевно викличе інтерес у їх виробників. Найголовніше - аудиторія, на яку ви розраховуєте як на покупців, повинна перетинатися з аудиторією, на яку розраховує спонсор.
4
В інтернеті існує величезна кількість спонсорських пакетів, якими ви можете скористатися як зразками при роботі над вашим проектом. Приділіть особливу увагу формулюванні своїх цілей, чіткості і структурованості викладу суті проекту та пункту, в якому вам потрібно буде явно прописати вигоду, яку може отримати спонсор в разі вдалого результату справи.
5
Після завершення роботи над планом проекту займіться пошуком інформації про спонсорів. Для початку було б непогано роздобути контакти людей, які займаються рекламою в компанії потенційного спонсора. Це, мабуть, головна проблема, яку вам необхідно вирішити, придумавши хитрий хід, що дозволяє уникнути спілкування з секретарями та іншими співробітниками компанії, що не представляють для вас цінності.
Багато хто має помилкова думка, що спонсорство - це реклама. Але це зовсім не так. Адже реклама - це просування вашої продукції за допомогою засобів масової інформації. І якщо ви погоджуєтеся на спонсорську підтримку, ви даєте згоду на рекламу торгової марки. А якщо вашою метою є гроші, то знайти спонсора вам буде дуже складно.
Інструкція
1
В спонсорської підтримки потребують не тільки фірми і підприємства, а й люди (артисти, спортсмени), навіть багато молоді дівчата шукають собі спонсора . Важливу роль відіграє інформація. Якщо ви володієте необхідною інформацією про те, де в першу чергу шукати спонсора і знаєте, чим є та чи інша фірма, то пошуки не затягнуться на тривалий час.
2
Також існують спеціальні сайти, які допоможуть вам з пошуком. Наприклад, сайт SponsorHouse.com допомагає спортсменам знайти спонсора .Для початку можна пошукати спонсора у своєму місті. Наприклад, якщо ви займаєтеся мотоперегонами, можна звернутися в найбільший «гараж» в місті і запропонувати розмістити їх рекламу на вашому мотоциклі, натомість вони здійснюватимуть безкоштовний ремонт ваших мотоциклів.
3
Важливим моментом є правильний вибір спонсора , він повинен підходити вам. Наприклад, на конкурс краси не підійде спонсор, який виробляє двигуни для автомобілів, а для футбольного матчу - засоби гігієни для жінок. Спонсор повинен володіти засобами, підходити вам за родом діяльності і мати хоча б одну людину, яка зможе працювати із засобами масової інформації.
4
Як тільки ви знайшли підходящу для вас компанію, зверніться до її директора або менеджера зі зв'язків з громадськістю. У великих компаніях обов'язково повинен бути менеджер з надання спонсорської допомоги, або по просуванню товару на ринок. Більш того, в таких компаніях іноді існують спеціальні відділи, які займаються даним питанням.
5
Наступний етап - привернути до себе увагу. Адже потенційних спонсорів приваблюють яскраві та креативні проекти, які допоможуть створити цікавий образ їхньої фірми, або бренду. Продемонструйте всі можливості вашої галузі, або суспільства. Спортсмени, наприклад, можуть взяти участь в різного роду змаганнях. Це допоможе підняти їх популярність, але знову ж таки, для цього знадобиться спонсор. Підготуйте цікава пропозиція, яку зможе зацікавити.
Корисна порада
Якщо ви все зробите правильно, спонсорська підтримка вам гарантована.