Як зробити листівки до дня народження. оригінальна листівка Як зробити з днем ??народження.

Буває непросто вибрати подарунок для людини, у якої є все. Вітальна листівка, зроблена своїми руками, приверне увагу іменинника і доставить масу позитивних емоцій.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір різної щільності
  • - наклейки і штамни букв
  • - декоративні елементи
Інструкція
1
У першу чергу потрібно вибрати формат і ідею майбутньої листівки . Варто врахувати захоплення іменинника, його колірні переваги, можливо, поекспериментувати з формою. Листівка може бути як традиційно прямокутної, так і квадратної, круглої або у формі предмета. Якщо іменинник - чоловік, можна вибрати форму краватки, машини, комп'ютера. Якщо іменинник - жінка, листівка у формі квітки, сукні, серця сподобається будь-якій представниці прекрасної статі. Для самих маленьких іменинників можна вибрати листівку-розкладачку з аплікацією або невеликий іграшкою.
2
Не бійтеся використовувати незвичайні декоративні елементи. Для створення листівки своїми руками може підійти практично будь-який вид декору - від оксамитового паперу і наклейок до ґудзиків, намистин і легких іграшок. Наприклад, з різнокольорового паперу вийде прекрасний святковий торт або казковий персонаж, з намистин і ґудзиків - квіти, тварини або висячі прикраси. Можна використовувати різні типи паперу для створення орігамі та об'ємних аплікацій.
3
Важливим елементом листівки може стати фотографія: фото самого іменинника, його друзів, пам'ятної події, попереднього дня народження, відпустки. При цьому листівку можна оформити як рамку для фотографії, або зробити колаж з осіб, предметів і декоративних елементів. Ще один варіант створення оригінальної листівки з фотографією - сервіси персоналізованої фотодруку. Графічні редактори таких сервісів містять готові шаблони вітальних листівок, дозволяють вибрати форму і колір тексту, вставити фотографії та малюнки.
4
Конверт - оригінальна деталь для будь вітальної листівки. Можна вирізати його самостійно або використовувати готовий конверт білого кольору: зробити на ньому малюнок, прикріпити бант, наклейку, зробити красиву напис. Головне - бажання здивувати іменинника!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tP9Ozefx2kY
Зверніть увагу
Замовлення фотолистівки в спеціальному сервісі може зайняти від двох до трьох днів. Враховуючи цю особливість, краще зробити листівку заздалегідь.