Як самому зробити розмальовки для дітей. Як можна зробити розмальовку самої.

Малювання в ранньому віці сприяє розвитку дітей. Але не змушуйте дитину насильно займатися образотворчим творчістю. Інакше можете отримати зворотний ефект. Постежите, коли в малюка буде гарний настрій, і запропонуйте йому розфарбувати якусь цікаву картинку-заготовку. Зараз їх в магазинах - безліч. Та й виготовити самостійно розмальовки для дітей не важко.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - принтер;
  • - сканер.
Інструкція
1
Зробити картинку-розмальовку в домашніх умовах можна кількома способами. Найпростіший - підключити комп'ютер до інтернету, задати в пошуковій системі запит «розмальовки для дітей» та переглянути інформацію з запропонованих системою сайтів. Тут можна знайти вже готові картинки на будь-яку тематику. Виберіть відповідні зображення і збережіть їх на свій комп'ютер. Скачування файлів виробляється після кліка по посиланню з відповідним написом. Після чого потрібно буде виконати декілька обов'язкових для певного файлообмінника кроків.
2
Якщо картинка відкривається у великому розмірі, збережіть її, клікнувши по зображенню правою кнопкою миші і вибравши опцію «Зберегти зображення як". Вкажіть папку призначення. Після чого вам залишиться тільки роздрукувати готову картинку на принтері.
3
Якщо доступу в інтернет немає, скопіюйте за допомогою сканера вподобану картинку з будь-якої дитячої книги. Обробіть її за допомогою графічного редактора, зробивши зображення світліше і чіткіше. Для цих цілей зручно використовувати програму Adobe Photoshop.
4
Тим же, хто не особливо ладнає з графічними програмами, підійде наступний варіант. Для нього достатньо елементарних навичок роботи з Microsoft Word. Створіть новий документ. Потім помістіть в нього будь-яку картинку, з якої ви збираєтеся зробити розмальовку. Додати картинку можна кількома способами. Для першого - знайдіть в надрах свого комп'ютера красиве зображення. Це може бути казковий персонаж, квітка, машина. Складність обраної картинки залежить від віку вашого малюка. Пам'ятайте: чим більше на малюнку дрібних елементів, тим складніше дитині буде розфарбовувати.
5
Додати зображення можна, використовуючи кнопку «Вставка» на робочій панелі. Натисніть на кнопку і виберіть у спадному вікні опцію «Малюнок», а потім - «Картинки» або «З файлу». У другому випадку потрібно буде вказати що містить потрібне зображення папку і натиснути кнопку «Вставити».
6
Після того як графічний об'єкт буде додано в документ, клікніть на нього правою кнопкою миші, виберіть опцію «Формат малюнка». Потім в новому вікні задайте розмір картинки і її положення в документі. Коли малюнок буде готовий, перейдіть до його перетворенню в розмальовку.
7
Для цього клікніть правою кнопкою миші по картинці і в панелі, що з'явилася «Налаштування зображення» в меню «Зображення» виберіть пункт «Відтінки сірого» і поекспериментуйте з яскравістю і контрастністю. Правильний підбір даних параметрів допоможе перетворити вашу картинку на подобу розмальовки.
8
Для створення елементарних розмальовок для дітей двох-трьох років можна скористатися панеллю «Малювання». Використовуючи різноманітні елементи і геометричні фігури, можна зробити найпростіші будиночки, грибочки, квіти і т. П. Після того як розфарбування буде готова, роздрукуйте її на принтері.