Як готувати в аерогрилі. Який аерогриль краще.

Для багатьох аерогриль стає зручною заміною духовки. Принцип роботи цього побутового приладу заснований на елементарному електричному тене. Інновацією стала система вентиляторів, які поширюють нагріте теном повітря в скляній колбі аерогрилю. Багато господинь і досвідчені кулінари оцінили, що готувати в аерогрилі швидко і просто.

Така "вентиляція" дозволяє рівномірно просмажити, спекти, прогріти або висушити практично будь-які продукти. Як готувати в аерогрилі вам підкаже інструкція, яка йде в наборі з технікою. Крім того, з аерогрилем продають невелику книгу рецептів, щоб споживач міг орієнтуватися в можливостях його придбання.

Аерогриль має досить широкий функціонал. Він замінить вам тостер, духовку, гриль, пароварку і шашличницю. Овочі, фрукти, м'ясо, випічку можна готувати в аерогрилі. Такий метод готування зберігає куди більше поживних речовин і мікроелементів, що надзвичайно важливо в сучасних умовах життя.

Проте, ось деякі рекомендації для тих, хто збирається обзавестися таким агрегатом.

1. Щоб смажити в аерогрилі потрібно вибирати м'ясо пожирнее. Справа в тому, що аерогриль здатний висушити м'ясо, тому краще залити його соусом, овочевим соком або вершками. Це дозволить м'ясу насититися і не пересохнути під час готування. Як приготувати м'ясо в аерогрилі і не втратити при цьому його соковитість часто пишуть на кулінарних порталах і форумах досвідчені кулінари і шеф-кухарі ресторанів. Вивчіть їх поради, вони можуть стати в нагоді вам надалі.

2. Щоб піч в аерогрилі, краще використовувати фольгу для запікання. Фольга допоможе зберегти вологу страви, і воно не пересохне.

3. Овочі фрукти при запіканні краще очищати від кісточок і шкірки, якщо вона не їстівна.

4. Готувати в аерогрилі тісто швидко і зручно, головне пристосуватися до агрегату. Відзначимо, що аерогриль готує набагато швидше, і до цього потрібно буде звикнути.

5. Хліб на тости потрібно різати так, як він буде подаватися до столу. Гарячі бутерброди також варто довести «до пуття», а потім подпечь їх в аерогрилі.

6. Якщо ви готуєте запіканки, всі інгредієнти слід скласти разом і так піч. Під час приготування діставати продукти з аерогрилю не рекомендується. Спробуйте зробити в аерогрилі пудинг або мус, десерти виходять легкими і ароматними.

7. В аерогрилі є кілька решіток, які дозволяють готувати декілька страв одночасно, не варто нехтувати цим корисним якістю. Крім того, грати дозволяють регулювати ступінь прогріву того чи іншого блюда.

Будь-то свято, будній вечерю або швидка готування до приходу нежданих гостей - готувати в аерогрилі буде просто і легко. Цей агрегат зробить ваше перебування на кухні ще приємніше, а вашу їжу ще смачніше і корисніше. Готуйте із задоволенням для себе і своїх близьких, і приємного вам апетиту.