Як вирішувати судоку в онлайні.

Щоб вирішувати судоку, необов'язково купувати в кіосках брошури. Грати в цю гру можна і через інтернет. Кількість сайтів, автоматично генеруючих таблиці для судоку, досить велике.
Інструкція
1
Перейдіть на один із зазначених нижче сайтів. Врахуйте, що другий з них використовує технологію Flash, і тому вимагає наявності плагіна Flash Player. Решта ж ресурси використовують JavaScript, і для роботи з ними досить включити в браузері його підтримку. Зазвичай вона включена за замовчуванням.
2
Перший з ресурсів має досить скромними можливостями. Він дозволяє лише заповнювати порожні поля таблиці і не дозволяє перевіряти, чи правильно вони заповнені. Неправильно введені цифри можна прибирати, вибравши поле введення і натиснувши Backspace. Знайшовши правильне рішення і перевіривши його вручну, натисніть на посилання «Наступна судоку» для отримання нової таблиці.
3
На другому ресурсі після завантаження Flash-аплета спочатку виберіть рівень складності. Потім приступите до вирішення завдання. Правильність заповнення полів перевіряється автоматично. Врахуйте, що в старих версіях Flash Player таблиця може відображатися неправильно.
4
При грі на третьому сайті для генерації нової таблиці натисніть, залежно від бажаного рівня її складності, кнопку Easy, Medium, Hard або Very hard. При введенні цифр автоматично перевіряється, чи є така ж цифра в квадраті, стовпці або рядку, і якщо вона є, то програма автоматично показує, де саме. Кнопки Undo, Print, Restart, Restore, Save і Check використовуйте, відповідно, для скасування ходу, друку таблиці, перезапуску гри, відновлення збереженого сеансу, збереження сеансу та перевірки правильності заповнення. Для запуску і зупинки секундоміра використовуйте кнопки Start і Stop.
5
Четвертий ресурс також забезпечений функцією перевірки правильності заповнення полів. Але повідомлення про помилки виводяться не автоматично, а тільки при натисканні клавіші How am i doing. Рядки, стовпці і квадрати з повторюваними цифрами виділяються червоним, а яка цифра повторюється, необхідно перевірити вручну. Кнопку Pause використовуйте для зупинки секундоміра. Коли він зупинений, решта клавіш зникають, і з'являється інша - Resume puzzle, призначена для виходу з режиму паузи. Щоб роздрукувати таблицю, натисніть Print, а щоб згенерувати нову - Clear. А якщо натиснути кнопку Options, можна змінити настройки гри, включаючи рівень складності.
6
На п'ятому сайті замість кнопок маються три посилання: «Перевірити рішення», «Показати рішення» і «Наступна судоку». Першу з них використовуйте, якщо ви не впевнені, що всі поля заповнені правильно, другу - якщо вирішили здатися і дізнатися правильну відповідь, а третю - для генерації нової таблиці.
7
Незалежно від того, послугами якого ресурсу ви вирішили скористатися, при введенні цифр в поля керуйтеся наступним правилом: ні в рядку, ні в стовпці, ні в квадраті, де розташоване це поле, не повинно бути такої ж цифри. Якщо забезпечити це не вдається, доведеться міняти вміст інших полів рядка, стовпця або квадрата.