Як встановити дату і час на iPhone. Як встановити час на айфоні.

Вперше світ побачив IPhone в 2007 році. З того часу смартфон від компанії Apple вже придбав величезну популярність як в Росії, так і по всьому світу. Багато функції цьому смартфоні автоматизовані, однак іноді доводиться застосовувати і ручні настройки. В таких випадках не зайве буде знати, як самому встановити дату і час на iPhon.
Інструкція
1
Увімкніть смартфон і дочекайтеся повного завантаження операційної системи. Переконайтеся, що телефон повністю готовий до роботи. Відкрийте вікно з установками (Settings) на вашому iPhone. Перейдіть на вкладку «Загальні настройки» (General). Відкрийте нову вкладку «Час і дата» (Date & Time).
2
Переконайтеся, що автоматична установка часу вимкнено. Для цього приберіть галочку з поля «Автоматична установка» (Set Automatically). На цій же вкладці виберіть режим відображення часу - 12-ти годинної або ж 24-х вартовий.
3
Задайте ваш часовий пояс. Для цього виберіть «Вартовий Пояс» (Time Zone) та обравши місто із запропонованого списку. Якщо ваше місто відсутній у списку, виберіть найближчий населений пункт з таким же годинним поясом, як і у вас. Встановіть власну дату і час. Для цього перейдіть на вкладку «Час і Дата» (Date & Time).
4
Вийдіть з установок, не забувши зберегти всі внесені зміни.
5
Якщо захочете розширити функцію годин на вашому смартфоні, перевести їх на світовий час, змінити зовнішній вигляд і додати інші унікальні функції, скачайте програму Night Stand HD. Перейдіть по посиланню http://itunes.apple.com/ru/app/night-stand-hd-lite-the-best/id387703285?mt=8. У вікні, натисніть «Безкоштовна закачка» (Free Download).
6
Завантажте програму на ваш iPhon. Дочекайтеся повної закачування інформації на смартфон, не переривайте передачу пакетів даних. Перевірте вбудованим антивірусом щойно викачане додаток на віруси. Завжди перевіряйте будь завантаження контент на наявність шкідливих програм - це убезпечить ваш смартфон.
7
Відкрийте інсталятор і дотримуйтесь інструкцій, які детально пояснять порядок інсталяції. Після установки додаток запропонує вам наступні функції: багатофункціональний секундомір; можливість встановити на будильник будь-яку музику з iPod; вбудовані функції, наприклад, погода в різних містах; барвисті світові годинник; Nixie - новий, продуманий до дрібниць, скін.
Ви працюєте над створенням свого сайта і вирішили, що непогано було б встановити лічильник часу або годинник. Скористайтеся одним із способів установки, в залежності від ваших уподобань.
Інструкція
1
Встановіть годинник-інформер на сайт за допомогою Яндекса. Зайдіть на сторінку http://time.yandex.ru, виберіть одну з вкладок в розділі «Годинник» - зі стрілками (звичайні) або з цифрами (електронні). Знайдіть свій часовий пояс. Це можна зробити, звіривши показники циферблата з часом на комп'ютері або навівши курсор миші на картинку. Натисніть лівою кнопкою миші на шестірню в правому верхньому куті годин і виберіть зі списку дія - «інформер на сайт». Перейдіть на вікно з html-кодом, скопіюйте його. Встановіть код на обраному для годин ділянці вашого сайта .
2
Зверніться на один з англомовних сайтів, що пропонують величезний вибір різних «моделей» годин. Наприклад, на http://www.clocklink.com або http://toolshell.org. Виберіть категорію в меню, ознайомтеся із представленими варіантами, знайдіть «свої» години. Клікніть по картинці з ними і перейдіть на сторінку з ліцензійною угодою (на http://www.clocklink.com) або зареєструйтесь (на http://toolshell.org). Отримайте код, скопіюйте його і вставте на місце, призначене для годин на вашому сайті.
3
Створіть динамічні годинник за допомогою Javascript з щосекундні оновленням. Задайте звичайний формат годин: hh: mm: ss (наприклад, 21:21:21), де h - це час діб, m - хвилини, s - секунди. Створіть просту сторінку з включенням файлу "time.js" з кодом Javascript: Відображення динамічних часовТекущее час:
4
Створіть файл "time.js" з запуском виконання функції time кожну секунду (1000мс), а також з запуском виконання функції time при зверненні до сторінки. Крім того, в текст цього документа включений ідентифікатор "tick_tack".
5
Додайте обидва зазначених файлу в одній папці, після чого запустіть файл "index.html", щоб перевірити, відображаються чи годинник. Якщо ні, перевірте, чи не відключений Чи в браузері Javascript.