Як позбутися від друзів.

Друзі набридають дзвінками, дратують безтактними зауваженнями, займають гроші і забувають їх віддати. Вони приходять в гості без запрошення, втручаються у відносини з вашими родичами. Коли чаша терпіння переповнена, бажання позбутися від настирливих приятелів стає незборимим.
Інструкція
1
Перш ніж перейти до рішучих дій, подумайте, наскільки ви залежні від своїх друзів і чи готові розірвати стосунки. Якщо ви людина товариська і без галасливих компаній не уявляєте життя, краще для початку продумати, з ким ви будете проводити прийдешні свята, чи готові відпочивати на самоті і т.д.
2
Навчіться говорити немає. Якщо вас телефон не замовкає, а оточуючі раз у раз звертаються до вас із проханнями, швидше за все, ви добрий і безвідмовний чоловік. Вам незручно засмутити колегу або навіть випадкового знайомого, не виконавши його доручення. Але іноді потрібно відмовляти, в цьому немає нічого страшного. Любити вас менше не стануть, а от настирливих прохачів поменшає.
3
Відмовтеся від порожніх розмов на роботі. Подумайте, чи варто вести нескінченні дебати в курилці. Там ви не тільки отримуєте свіжу порцію пліток, але і переходите з товаришами по службі на неформальний рівень спілкування. Того і дивися, вони запишуть вас у друзі, позбутися яких буде особливо складно. Все-таки колеги.
4
Поясніть старим знайомим, що втомилися від них. Це можна зробити делікатно. Грубити не обов'язково, можна просто сказати, що вам потрібно якийсь час, щоб побути на самоті. Життя показує, що після таких заяв ряди друзів помітно рідшають.
5
Просто змініть коло спілкування. Можливо, вам потрібні нові знайомства, старі себе вичерпали. Це не означає, що ваші друзі - нікчемні люди. Просто все має свій логічний кінець, в тому числі і дружба.
6
Якщо нічого не допомагає, а так звані друзі продовжують діяти на нерви, просто перестаньте відповідати на телефонні дзвінки. З часом вони зрозуміють, що ви не маєте наміру спілкуватися і залишать вас у спокої.
Зверніть увагу
Однокласники: як позбутися валідації аккаунта. У такій ситуації краще не намагатися ввести свої дані - логін і пароль, і тим більше, ні в якому разі не відправляти ніяких sms повідомлень! У цій статті ми детально розглянемо спосіб усунення цієї проблеми. Отже, Ваша проблема - «Однокласники валідація аккаунта як прибрати це повідомлення?"
Корисна порада
10 способів убезпечити себе Вконтакте, однокласниках і інших соціальних мережах. 1. Безпечне зберігання паролів від «Вконтакте». Зберігайте Ваш пароль від аккаунта в надійному місці. Зазвичай плагін до браузеру IE не працюватиме під Opera і Mozilla Firefox.
Друзі - це добре, коли через спілкування з ними не забуваються домашні турботи і кохана людина. А якщо самотні товариші збираються занадто часто, залучаючи одруженого чоловіка в свої посиденьки і заняття, від них потрібно терміново позбуватися.
Інструкція
1
Друзі - це люди, які розуміють, надають підтримку, допомагають у важку хвилину. Але є й такі, які занадто сильно впроваджуються в особисте життя, займають у ній практично все місце, відведене близьким і рідним. За спілкуванням з цими друзями забуваються сім'я, діти, улюблена дружина. І така поведінка цілком здатне привести до розлучення.
2
Дружини починають бити тривогу, коли друзі чоловіка займають всі його вільний час. Після роботи він іде з ними в бар або фітнес-центр, на вихідних допомагає їм з переїздом, ремонтом дачі або просто сидить в гостях. У нього не залишається часу на домашні справи. Він весь час зайнятий чимось з друзями. Якщо це так, прийшов час задуматися, чому чоловік намагається піти з дому. Можливо, дружина його не розуміє, не дає йому душевного тепла, яке він отримує від друзів. Щоб виправити ситуацію, почніть розмовляти з коханим. Запитайте його, як він провів день, чи немає неприємностей на роботі. Вислухайте його і підтримайте. Саме так чинять друзі. Коли чоловік зрозуміє, що в пошуках співчуття не обов'язково покидати рідний дім, він стане зустрічатися з друзями набагато рідше.
3
Придумайте цікаве проведення часу для вас з чоловіком. Можливо, він зустрічається з друзями, бо вдома нудно. Він не хоче просто дивитися телевізор, лежачи на дивані, а хоче дії. Радійте, що у вас такий енергійний чоловік. Запишіться разом в спорт-клуб, займіться фотографією або бальними танцями. Спільне хобі згуртує сім'ю і не залишить час на друзів.
4
Зробіть чоловіка більш відповідальним, не захищайте його повністю від домашніх проблем. Нехай він забирає дітей з саду, готує вечерю або здійснює покупки в магазинах. Завжди є можливість скласти список нескладних справ, які займуть весь вільний час чоловіки. Якщо він справляється зі своїми обов'язками - обов'язково хваліть його. Нехай він відчує себе потрібним, опорою родини.
Зверніть увагу
Їли чоловік весь час приділяє родині і зустрічається з друзями рідко, не відмовляйте йому в цьому задоволенні. Поки сильна стать обговорює цікаві йому проблеми, поспілкуйтеся з подружками, сходіть в салон краси, подивіться, нарешті, улюблену мелодраму.