Як встановити відповідний драйвер для мережевої карти.

Зв'язок між комп'ютерами встановлюється за допомогою мережевих карт. Щоб будь-який пристрій працювало коректно, необхідний драйвер для нього - невелика утиліта, за допомогою якої операційна система управляє комп'ютерним обладнанням.
Інструкція
1
Для кожної моделі пристроїв потрібен свій драйвер. Як правило, в комплекті з мережним адаптером йде компакт- або DVD-диск з цією утилітою та інструкцією по її установці. Щоб встановити драйвер, вставте диск в оптичний привід, зайдіть в «Панель управління», розкрийте вузол «Система» і в закладці «Обладнання» натисніть «Диспетчер пристроїв».
2
Пристрої, драйвер на які не встановлено, відзначені жовтими знаками - запитання й оклику. В даному випадку це буде Ethernet-контролер. Викличте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші по значку котроллер, і відзначте пункт «Оновити драйвер».
3
Майстер оновлення попросить дозволу підключитися до вузла Windows Update для пошуку драйвера. Оскільки мережевий адаптер не працює, в цьому проханні немає ніякого сенсу. Відзначте «Ні, не цього разу» і натисніть «Далі» для продовження процесу.
4
У наступному вікні переведіть радіокнопку в положення «Установка з вказаного місця» і продовжите оновлення, натиснувши «Далі». У новому екрані за замовчуванням відзначений пункт «Пошук на змінних носіях», тому просто ще раз натисніть «Далі». Установка драйвера піде автоматично. Коли з'явиться повідомлення про успішне завершення процесу, натисніть «Готовий».
5
Якщо у вас немає носія з записаним на ньому драйвером, доведеться шукати відповідні «дрова» самостійно. Кожному екземпляру обладнання при виготовленні привласнюється ідентифікаційний код - ID. У ньому в шістнадцятковому вигляді міститься інформація про фірму-виробника і про тип пристрою.
6
Клацніть правою кнопкою по значку контролера, відзначте команду «Властивості» і відкрийте закладку «Відомості». У випадаючому списку виберіть пункт «Коди (ID) обладнання». Перепишіть нижню запис.
7
Зайдіть з іншого комп'ютера на сайт devid.info.ru і введіть у вікно пошуку код вашої мережевої карти. Натисніть «Шукати». Система виведе список драйверів, що підходять для вашого мережевого адаптера. Клацніть по зображенню дискети, щоб завантажити утиліту. Збережіть файл на флешку.
8
Встановіть драйвер, як описано вище. У третьому екрані «Майстра оновлення» в якості джерела вкажіть флешку або папку на жорсткому диску, якщо ви переписали утиліту на вінчестер.