Як знайти пісню з реклами.

Іноді музика з реклами запам'ятовується набагато краще, ніж об'єкт, про який інформують споживача творці ролика. Хочеться слухати вподобану мелодію, скачати на телефон і навіть поставити замість дзвінка, але от питання - хто співає цю пісню, як вона називається, і де її знайти.
Інструкція
1
Скористайтеся будь пошуковою системою. Введіть в рядок пошуку «пісня/мелодія з реклами ...». Якщо виробник регулярно випускає ролики, вкажіть рік, наприклад, «пісня з реклами Nike 2012». Вивчіть список знайдених сайтів, знайдіть ім'я виконавця та назва пісні. Деякі пошукові системи дозволяють прослухати мелодію, результат буде виведений перед списком сайтів.
2
Постарайтеся запам'ятати деякі слова чи фрази з пісні. Якщо ви не володієте іноземною мовою, на якому виконується пісня, попросіть когось записати їх. Крім того, вам буде легше знайти потрібну мелодію, якщо ви знаєте, хто виконавець. Введіть в рядок пошуку фразу, в кінці допишіть «текст пісні». У списку підібраних сайтів знайдіть найбільш релевантний. На ім'я автора та назвою ви зможете знайти потрібну композицію для прослушки або скачки.
3
Зверніться до спеціалізованих баз даних музики з реклами, наприклад, SplendAd. Там ви зможете вибрати бренд або виробника в списку, розвиненому в алфавітному порядку. Перегляньте ролик, переконайтеся, що це цікавить вас музика, подивіться назва композиції та ім'я виконавця. Результати пошуку зазвичай представлені в хронологічному порядку.
4
Якщо вас цікавить музика з реклами, знятої кілька років тому, відвідайте сайт Adtunes, він присвячений музиці з комерційних роликів. Для пошуку потрібної пісні введіть в окремий рядок назва бренду і рік, якщо знаєте, і натисніть кнопку "Search".
5
Знайдіть вподобану вам пісню з реклами на російському сайті, присвяченому рекламі. Ролики ви можете знайти за темами (продукти харчування, напої, побутова хімія та інше) або назвою торгової марки, вони перераховані в алфавітному порядку в центрі головної сторінки. Під зображенням ролика ви побачите напис «Музика», там вказано виконавець і композиція.
У рекламі людей приваблюють цікаві ідеї, смішні історії або хороша музика. Побачивши телевізійний рекламний ролик з запам'яталася мелодією, завжди хочеться знайти її окремо. Тому питання, як знайти музику з реклами, популярний і хвилює багатьох.
Інструкція
1
Почніть пошук музики зі спеціалізованих сайтів з архівами рекламних роликів: - Adtunes.com - найбільший зарубіжний портал, присвячений пошуку музики з телевізійної реклами, саундтреків і трейлерів до фільмів. Знайдіть на сайті колонку «search music» і введіть назву рекламного бренду і перегляньте результати.- Splendad.com - простий дизайн і зручна навігація. Виберіть букву, з якої починається назва виробника реклами і в меню шукайте необхідний рекламний ролік.- Music.adme.ru - розділ одного з найвідоміших сайтів про рекламу в рунеті в вигляді блогу.
2
Скористайтеся спеціальними програмами і сервісами для розпізнавання музики: - Audiotag.info - російськомовний портал з базою даних близько мільйона треків для розпізнавання мелодій. Закачуєте музичний файл з комп'ютера або вбиваєте в відповідне вікно URL аудіо-файлу, і програма автоматично знаходить названіе.- Wildbits.com/tunatic і musicbrainz.org - аналогічні додатки для впізнання музики на англійском.- Додаток для розпізнавання аудіо-файлів Shazam для власників сучасних смартфонів і планшетних комп'ютерів, доступне в App Store і Android Market. Записує частина програється ролика, відсилає на сервер і шукає назву треку.
3
Запитайте у інших людей в тематичних спільнотах: - Music.adme.ru/forum - форум, присвячений пошуку музики з реклами, фільмів, серіалів і відео-роликів. Кілька тисяч людей допомагають один одному знайти запам'ятовуються мелодіі.- Vkontakte.ru/club16020930 - спільнота з такою ж метою в популярної соціальної мережі Росії. Майже 30 тисяч учасників гарантують високі шанси знайти вподобану музику.- Сервіс otvety.google.ru/otvety і його аналоги. Задайте своє питання використовуючи стандартну форму і почекайте відповіді, або пошукайте, чи не задавалися чи такі ж питання раніше.
Корисна порада
У соціальній мережі "Вконтакте" введіть в пошук музики назва необхідної торгової марки. Користувачі часто позначають файли мелодії, якщо вона використовувалася в рекламі.