Як зробити самому шпалери на робочий стіл.

Робочий стіл повинен бути не тільки правильно організований, а й привабливо оформлений. Попередньо встановлена колекція фонових зображень не надто велика. В мережі можна з легкістю знайти мільйони готових шпалер. Але якщо і вони вас не влаштовують, оформлення робочого столу можна зробити самостійно.
Інструкція
1
Запустіть графічний редактор і створіть нове полотно або відкрийте для редагування потрібний файл. Наведіть розмір полотна у відповідність з пропорціями вашого дисплея. Для цього уточніть, який дозвіл екрана використовується на даний момент. Якщо масштаб шпалер буде вибраний невірно, зображення може викривитися, а на занадто дрібною картинці при збільшенні стануть помітні артефакти.
2
Відкрийте «Панель управління» через кнопку «Пуск». В категорії «Оформлення і теми» виберіть компонент «Екран». Або ж клацніть правою кнопкою миші у вільному місці екрану і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Відкриється нове діалогове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку "Параметри" і перевірте, яке значення стоїть у групі «Дозвіл екрану». Саме такого розміру в пікселях і повинні бути ваші шпалери, щоб відображатися в найкращій якості.
3
Що саме буде зображено на ваших шпалерах, вирішувати тільки вам. Підбирайте сюжет і колірну палітру, яка не буде вас відволікати або дратувати. Враховуйте те, що поверх картинки будуть розташовані ярлики програм та папок. Вони повинні бути чітко видні на фоні. Також пам'ятайте, що певну ділянку зображення, можливо, буде прихований під панеллю задач.
4
Збережіть готову картинку у форматі .bmp,.jpg" або в будь-якому іншому звичному форматі двомірної графіки. Ви також можете використовувати формат .png", тоді крізь прозорі ділянки ваших шпалер буде просвічувати фонова заливка. Виберіть для збереження таку папку на жорсткому диску, яку згодом не будете переміщати.
5
Щоб замінити наявні шпалери робочого столу на свої власні, знову викличте компонент «Екран» будь-яким зручним для вас способом і відкрийте вкладку «Робочий стіл». Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до збереженого зображенню. Оцініть результат на макеті і підтвердіть свій вибір кнопкою «Застосувати».
6
Якщо ви довго налаштовували вид робочого столу, змінили фон, шпалери і системні іконки, можливо, ви захочете зберегти дані настройки. Відкрийте вкладку «Тема» та натисніть на кнопку «Зберегти», вкажіть відповідну директорію для зберігання файлу. Якщо в майбутньому виникнуть проблеми, ви завжди зможете відновити свою тему, завантаживши її на цій же вкладці.
Якщо ви постійно працюєте за комп'ютером, можливо, вам хочеться налаштувати робоче місце за вашим смаком. Це стосується розміру значків і шрифту і, звичайно, фонового малюнка. Готові шпалери робочого столу можна знайти на багатьох інтернет-ресурсах або зробити самостійно.
Інструкція
1
Перетворити в фоновий малюнок можна будь-яке зображення - наприклад, фотографію улюбленої кішки. Головне, щоб на цьому фоні добре було видно ярлички, і колірна гамма шпалер не втомлювала і не дратувала ока. Клацніть правою клавішею миші по фотографії і вибирайте в контекстному меню опцію «Зробити фоновим малюнком ...»
2
Якщо ви хочете зробити шпалерами найбільш виразну частину зображення, можна скористатися засобами редактора Adobe Photoshop. Відкрийте картинку і натисніть на клавіатурі C, щоб активувати інструмент Crop Tool. Затисніть ліву кнопку миші і обведіть ту частину малюнка, яка стане шпалерами.
3
Натисніть Enter. Все, що залишилося за межами виділення, буде видалено. В меню Image («Зображення») вибирайте команду Image Size («Розмір зображення») і виставляйте значення Width («Ширина») і Height («Висота») відповідно до дозволу вашого екрану. Щоб зберегти малюнок на жорсткий диск, в меню File («Файл») вибирайте команду Save as ... («Зберегти як»). В поле Format вибирайте тип файлу JPEG.
4
В Windows 7 є можливість зробити фоновим малюнком слайд-шоу. В «Панелі управління» розкрийте вузол "Оформлення та персоналізація» і вибирайте «Зміна фону ...». За допомогою кнопки «Огляд» знайдіть зображення, які хочете зробити слайдами, і скопіюйте їх в окрему папку. Поставте прапорці біля кожного малюнка. Зі списку «Змінювати зображення кожні ...» вибирайте частоту зміни кадрів.
5
Щоб створити мобільні шпалери в XP і Vista, доведеться скористатися сторонніми засобами. Скачайте програму з сайту виробника http://www.wallpaperchanger.de/і встановіть її на ваш комп'ютер. Використовуйте кнопку Open/Add, щоб додати зображення в слайд-шоу. Потім натисніть Options і перейдіть у вкладку Wallpaper. В розділі Change Desktop Wallpaper задайте частоту зміну кадров.Во вкладці Resize/Tile ви можете змінити розмір і дозвіл зображення.
Корисна порада
Якщо у вас не встановлений Photoshop, можете знайти його полегшену он-лайн версію