Як відремонтувати велосипед.

З кожним роком виробники велосипедів вдосконалюють конструкцію, але навіть при належному догляді найсучасніший і надійний велосипед рано чи пізно зажадає ремонту. Уміння ремонтувати велосипед самостійно обов'язково стане в нагоді вам, особливо якщо ви любите далекі поїздки.
Вам знадобиться
  • - універсальний ключ;
  • - шестигранник;
  • - велосипедний насос;
  • - викрутка;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Щоб зробити гальмо велосипеда більш пружним, знайдіть на підставі ручки гальма фігурну гайку з коліщатком. Викриття її і закріпіть коліщатком. Точно так само можна послабити цю гайку, щоб зробити гальмування більш плавним.
2
Якщо трос ослаб занадто сильно і викручувати гайку вже нікуди, знайдіть гальмівні колодки на ободі колеса. Послабте гайку кріплення троса і, натягнувши його, затягніть гвинт як слід.
3
Щоб виправити «вісімку», візьміть спеціальний велосипедний ключ для спиць або плоскогубці. Зафіксуйте велосипед так, щоб мати можливість легко крутити пошкоджене колесо. Послабте спиці з того боку, в яку відхилився обід, потім підтягніть спиці в протилежній частині колеса.
4
На випадок проколу камери завжди беріть з собою Велоаптечка. Зніміть колесо з велосипеда (попередньо відчепите його від гальм). Врахуйте, що для знімання колеса з гірських велосипедів необхідний ексцентрик, спеціальна гайка з ручкою.
5
Зніміть покришку і камеру, відкрутивши ковпачок ніпеля. Діставши камеру, накачайте її насосом і знайдіть місце проколу, відзначте його. Спустіть повітря.
6
Зачистіть місце навколо отвору дрібної наждачкою, ретельно очистіть і висушіть. Нанесіть клей на покришку і на латочку, залиште на кілька хвилин. Потім міцно притисніть латочку і чекайте не менше 10 хвилин, щоб клей підсох.
7
Накачайте і перевірте, чи добре тримається латочка, чи немає інших проколів. Подивіться, чи не потрапили всередину покришки гострі предмети, помістіть всередину камеру, надіньте на обід колеса і накачайте за допомогою велосипедного насоса.