Як вибрати обладнання для салону краси.

Робота салону краси немислима без відповідного обладнання. Робоча зона передбачає безліч одиниць техніки: перукарське, косметологічне і масажне обладнання, меблі, інструменти та матеріали. Вибір обладнання для салону - справа досить клопітка, вимагає вдумливого, зваженого підходу і врахування особливостей виробничого процесу.
Інструкція
1
Почніть з проведення широкої інформаційної «розвідки». Щоб скласти уявлення про ринок необхідного вам обладнання, перегляньте інформацію на сайтах виробників. Підпишіться на кілька професійних журналів, які висвітлюють індустрію краси.
2
Знайдіть можливість відвідати галузеві виставки, на яких представлені всілякі види обладнання для салонів, матеріали та професійна косметика. Поговоріть з представниками торговельних марок, запасіться буклетами і прайс-листами, перегляньте демонстрацію різних процедур, що виконуються на потрібному вам обладнанні.
3
Під час проведення свого маркетингового дослідження не поспішайте з придбанням конкретного обладнання. Проаналізуйте зібрану інформацію в спокійній домашній обстановці, де вас не будуть відволікати привабливі пропозиції про знижки, розстрочки і сезонних акціях. Поспішні рішення можуть дорого обійтися в підсумку.
4
Розглядаючи пропозиції про покупку устаткування, орієнтуйтеся на загальну концепцію вашого салону, його площа, кількість робочих кабінетів. Зіставте вибір з набором пропонованих послуг. Враховуйте, що якість тієї чи іншої одиниці обладнання повинно відповідати рівню салону краси.
5
Подбайте про те, щоб обладнання добре поєднувалося один з одним. Так, апарат для міостімуляциі може зажадати обладнання для проведення лімфодренажу. Поєднання методик, спрямованих на вирішення схожих проблем, дасть кращий результат і дозволить запропонувати клієнтам комплексні програми. Уникайте застосування суперечать один одному методик, що вимагають обладнання, різного за характером дії.
6
При виборі обладнання переконайтеся, що воно відповідає ергономічним вимогам, тобто буде зручним для фахівця і клієнта. Це особливо важливо при проведенні тривалих процедур, що вимагають значного напруження сил. Якщо при роботі у майстра затікає спина, то про високу якість надання послуг говорити не доводиться.
7
Наостанок зверніть увагу на наявність гарантійного терміну, протягом якого сподобалося вам обладнання може пройти профілактичне обслуговування та ремонт. Розвинений післяпродажний сервіс може зробити придбання порівняно дорогого обладнання більш доцільним з точки зору загальних витрат і рентабельності.