Як знайти відеокарту. Як знайти назву відеокарту в ноутбуці.

Відеокарта - це одне з найважливіших пристроїв комп'ютера, саме завдяки її роботі інформація відображається на екрані монітора. Подивитися який у вас графічний адаптер, в будь-якій операційній системі Windows, можна в диспетчері пристроїв.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті дисплея.
2
У меню, клацніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер» і виберіть «Властивості». На екрані з'явитися вікно «Система».
3
Зліва, на панелі завдань, виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». Операційна система попросить дозволу на його відкриття, натисніть «Ок». У разі, якщо на комп'ютері встановлено пароль, на облікового запису адміністратора, введіть його.
4
Перед вами відкриється вікно з переліком всього встановленого на комп'ютері устаткування.
5
Знайдіть розділ «Відеоадаптери» і клацніть значок «плюс» навпроти нього. Перед вами розгорнеться список відеокарт, встановлених на комп'ютері. Рядок з назвою відеокарти виглядає так: «ATI Radeon Express 1250» .Для того, щоб подивитися докладні відомості про кожного графічний адаптер, клацніть правою кнопкою миші по його назві та виберіть пункт "Властивості".
Корисна порада
Для зручного перегляду відомостей про обладнання комп'ютера встановіть спеціалізоване програмне забезпечення, наприклад SiSoft Sandra.