Як зображення зробити чорно-білим.

Для редагування зображень сьогодні використовуються спеціальні комп'ютерні програми - графічні редактори. Найбільш популярне додаток цього класу з дуже широкими можливостями - Adobe Photoshop. Серед вбудованих в нього інструментів обробки є відразу декілька таких, які дозволять зробити кольорове зображення чорно-білим.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте графічний редактор і завантажте в нього файл потрібного зображення. Якщо в панелі шарів навпроти єдиного рядка відображається маленька піктограма замка, значить, базовий шар цього типу файлів Photoshop вважає фоновим і за замовчуванням забороняє його редагування. У цьому випадку створіть дублікат шару - натисніть клавіші Ctrl + J.
2
Один зі способів зробити картинку чорно-білої - зменшити до нуля насиченість всіх кольорів. Викличте такий інструмент сполучення клавіш Ctrl + U або за допомогою пункту «Тон/Насиченість» в підрозділі «Корекція» розділу «Зображення» в меню Photoshop. Вікно налаштувань операції містить три повзунки - за колірну насиченість відповідає середній. Пересуньте повзунок в крайнє ліве положення або введіть у віконце числове значення -100. Як виглядатиме зображення в результаті цієї дії, ви побачите відразу, а для закріплення змін натисніть кнопку OK.
3
Більш точно налаштувати параметри знебарвлення можна за допомогою іншого інструменту - в тому ж підрозділі «Корекція» розділу «Зображення» меню графічного редактора він названий «Чорно-біле». Викликати панель з налаштуваннями цього інструменту можна і за допомогою довгої комбінації гарячих клавіш Ctrl + Shift + Alt + B.
4
Цей спосіб дозволяє роздільно регулювати параметри знебарвлення шести відтінків. Пересуваючи відповідний повзунок вправо ви будете задавати глибину чорного кольору, в який редактор перетворює цей колірний відтінок. Вносяться зміни теж будуть відображатися на зображенні в режимі реального часу, а для їх фіксації натисніть кнопку OK.
5
Третій спосіб призначений для автоматичної трансформації кольорової картинки в чорно-білу без будь-яких попередніх налаштувань. Цей інструмент під все той же підрозділ «Корекція» розділу «Зображення» поміщений з назвою «Знебарвити». Застосувати його можна і натисненням комбінації клавіш Ctrl + Shift + U.
6
Заключною операцією після використання будь-якого з описаних способів знебарвлення має бути збереження відредагованого зображення в будь-якому графічному форматі. Викличте відповідний діалог за допомогою гарячих клавіш Shift + Ctrl + S або Alt + Shift + Ctrl + S.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7DeLq8G84hY
Далеко не завжди кольорова фотографія красивіше і цікавіше чорно-білою. Часом саме монохромні кольори дозволяють передати настрій, створюють потрібний антураж. До того ж трапляється, що кольорова фотографія і хороша всім, але якась занадто яскрава деталь відволікає від головного об'єкту зйомки. Щоб знімок не викидати, переведіть його в чорно-білі кольори. І він не тільки буде врятований, а й, можливо, стане набагато привабливішою й виразніше.
Вам знадобиться
  • Фотошоп, фотографія.
Інструкція
1
Програма Adobe Photoshop надає кілька способів зробити зображення чорно-білим. Перед початком роботи створіть копію шару «Фон» незалежно від того, який спосіб ви виберете. Виберіть у верхньому меню пункт « зображення - корекція - чорно-біле». Перед вами з'явиться вікно, що дозволяє відрегулювати яскравість різних тонів. Це самий зручний і якісний спосіб отримати чорно-біле зображення , оскільки ви самі можете редагувати яскравість кольорів і робити їх такими, які вам потрібні. Наприклад, ви можете зробити так, щоб обличчя здавалося світлим або навпаки засмаглим. Небо може стати темним і похмурим, а можемо побут і світлим.
2
Другий спосіб - використання мікшування каналів. Мікшування - змішування. Ви можете підсилити або послабити вплив того чи іншого каналу на загальну картину. «Зображення - корекція - мікшування каналів» - ось необхідний нам шлях. У самому низу вікна, що з'явилося поставте галочку у помітки «монохромний». Зображення стане чорно-білим і, переміщаючи повзунки різних каналів, ви можете отримати бажаний результат.
3
Третій і найпростіший спосіб - знебарвлення. Виберіть пункт меню «Зображення - корекція - знебарвити» або просто натисніть клавіші Shift + Ctrl + U. Шар втратить всю інформацію про кольори, роблячи зображення чорно-білим. Мінус цього способу в тому, що ви ніяк не зможете вплинути на вид фотографії та редагувати яскравість тонів неможливо.