Як дізнатися вдалі дні для стрижки.

Ще з давніх часів відомо, що волосся людини - це важлива ланка, що пов'язує їх володаря з космічними силами. Вважається, що волосся живлять людину енергією і життєвою силою. Саме тому до догляду за ними необхідно ставитися з великою відповідальністю. Волосся слід стригти тільки в певні дні. Дотримання цього правила, на думку астрологів, допоможе не тільки зберегти красу шевелюри, але і поліпшити самопочуття і навіть змінити життя на краще.
Інструкція
1
Значно вплив на структуру і зовнішній вигляд волосся надає фаза Місяця. Якщо ви бажаєте прискорити ріст свого волосся, вирушайте в перукарню в дні спадною Місяця. Якщо ж ви хочете запобігти їх випадання - у дні зростаючого Місяця. Відмовтеся від маніпуляцій з волоссям у дні Сонячного і Місячного затемнення, Молодики, а також 9, 15, 23 і 29 місячний день, що вважаються сатанинськими.
2
Дізнатися вдалі дні для стрижки вам допоможе особливий місячний гороскоп, розроблений вченими-астрологами. Дні, коли Місяць знаходиться в знаку Овна, Рака, Скорпіона, Водолія або Риб, вважаються несприятливими для маніпуляцій з волоссям. Стрижка, зроблена в один їх цих днів, може привести до погіршення стану волосся, їх випадання, появі лупи.
3
Стрижка в дні, коли Місяць знаходиться в знаку Тельця, Козерога, Діви, Близнюків, Терезів, Льва і Стрільця, обіцяє вам швидке зростання волосся, поліпшення їх структури та стану.
4
Астрологи вважають, що везіння і життєве благополуччя людини в деякій мірі залежать від дня тижня, в який він вирішив підстригтися, а також дня тижня його появи на світ.
5
Стрижка в понеділок допоможе вам позбавитися від негативу і туги. Людям же, народженим у вівторок, середу і неділю, стригтися в перший день тижня не рекомендується.
6
Стрижка у вівторок може не тільки кардинально змінити вашу зовнішність в кращу сторону, але і зробити ваше життя набагато цікавіше і активніше. Чи не стрижіться в цей день, якщо ви народилися в понеділок чи п'ятницю.
7
В середу стригтися бажано людям, охочим заспокоїтися, розібратися в чому-небудь і налагодити хороші стосунки з потрібними людьми. Це не стосується лише тих, хто народжений в четвер.
8
Налагодити соціальні зв'язки допоможе стрижка, зроблена в четвер. Виняток - люди, народжені в середу.
9
Людям, за винятком тих, хто народився у вівторок, бажаючим змінити коло спілкування, краще стригтися в п'ятницю.
10
Дуже вдалим днем для стрижки волосся є субота. Але якщо ви народилися в неділю, виберіть для маніпуляцій зі своєю шевелюрою інший час.
11
неділю - найбільш несприятливий для візиту в перукарню день. Якщо ви не хочете, щоб удача відвернулася від вас і всі розпочаті вами справи зазнали краху, заплануйте стрижку в інший день тижня.