Як ставити драйвера.

Для роботи будь-якого підключеного до комп'ютера пристрою потрібні драйвер, тому при підключенні устаткування його доведеться встановити. Розглянемо процес установки драйвера на прикладі Windows Vista, в інших операційних системах Windows всі дії аналогічні.
Інструкція
1
Насамперед вам треба знайти сам драйвер. Він зберігатися на диску, що додається в комплекті з устаткуванням. Вставте цей диск в CD/DVD-ROM.В випадку, якщо диска немає, то знайдіть драйвер в інтернеті і скачайте його на комп'ютер.
2
Натисніть кнопку «Пуск» в лівому нижньому куті екрану.
3
Клацніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер» і виберіть «Властивості». Перед вами відкриється консоль «Система».
4
У лівій частині вікна виберіть пункт «Диспетчер пристроїв». Операційна система видасть запит на підтвердження дії, натисніть «Ок». У разі, якщо встановлено пароль на обліковий запис адміністратора, то вам доведеться його ввести.
5
В «Диспетчері пристроїв» виберіть необхідне обладнання. Можливо воно буде в категорії «Інші пристрої» під назвою «Невідомий пристрій». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт "Оновити драйвери ...».
6
У вікні, виберіть пункт «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері».
7
Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть шлях до драйверу пристрою. Натисніть «Далі» і дочекайтеся відповіді системи про виконання операціі.В випадку, якщо ви не знаєте де точно лежить драйвер або заздалегідь не скачали його з інтернету, то виберіть пункт «Автоматичний пошук драйверів». Комп'ютер сам проведе пошук драйверів на комп'ютері та в інтернеті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=H28XG4vnSq0