Як відбілити зуби в домашніх умовах. Як міняти колір очей при домашніх умовах бабусині способи.

Найпростіший спосіб відбілити зуби - сходити на кілька спеціальних процедур до стоматолога. Проте варто це дорого, і не кожен зможе дозволити собі таке задоволення. В цьому випадку на допомогу приходять «бабусині» рецепти.
Вам знадобиться
  • - зубна паста;
  • - харчова сода;
  • - перекис водню;
  • - активоване вугілля
  • - полуниця або суниця ;
  • - лимон.
Інструкція
1
Один із способів відбілити зуби - почистити їх харчовою содою і зубною пастою. Нанесіть на зубну щітку невелику кількість зубної пасти і гарненько умочіть її в харчову соду. Потім почистіть зуби. Таку процедуру необхідно робити не частіше двох разів на тиждень, інакше сода зіпсує зубну емаль.
2
Дуже ефективним засобом вважається перекис водню. Почистіть зуби із зубною пастою, як зазвичай, а потім прополощіть порожнину рота слабким розчином перекису водню. Потім виплюньте її і прополощіть рот теплою водою.
3
Намагайтеся, щоб розчин більше потрапляв на зуби, а не слизову. Ще один важливий момент - перекис сильно впливає на зубну емаль, тому людям зі слабкою емаллю від цього способу краще відмовитися.
4
Ще один не найбезпечніший для емалі варіант відбілювання - активоване вугілля або деревна зола. Спочатку добре прополощіть рот водою. Потім візьміть таблетку активованого вугілля або невеликий шматочок деревної золи і круговими рухами розітріть по зубам. Продовжуйте терти хвилин 10-15, після почистіть зуби із зубною пастою. Повторювати процедуру потрібно не частіше одного разу на місяць.
5
Відбілюючим ефектом володіють і ягоди полуниці і суниці. Візьміть кілька цих ягідок, розімніть лежанням або пальцями в кашку. Нанесіть її на зуби і потримайте хвилин 5-10. Потім прополощіть рот теплою водою.
6
Таку ж процедуру можна виконати і з лимоном. Тільки треба бути дуже обережним, щоб лимонний сік не потрапив на ясна. В іншому випадку слизову рота чекає сильне роздратування.
7
Крім «бабусиних» рецептів, сьогодні на полицях магазинів можна знайти чимало відбілюючих зубних паст. При правильному виборі цього засобу також можна досягти бажаної білизни зубів.
8
Спочатку визначте причину, чому ваші зуби не сяють здорової білизною: у вас зубний наліт або камінь, зуби пожовкли від зловживання курінням, кави, чаєм або іншими продуктами. А потім підберіть пасту, борющуюся саме з вашою проблемою.