Як споживачеві здійснити повернення товару. Як здійснити повернення фарби в магазин.

Згідно закону «Про захист прав споживачів», покупець вправі повернути неякісний товар продавцеві. Для цього складається претензія, до якої додається покупка, а також документація, видана магазином при придбанні. При дотриманні норм законодавства відбувається заміна товару або повернення сплачених за нього грошей, на що відводиться 10 днів. В іншому випадку можливе звернення до суду.
Вам знадобиться
  • - закон «Про захист прав споживачів»;
  • - бланк претензії;
  • - товар;
  • - документація на товар;
  • - чек на товар;
  • - гарантійний талон на товар;
  • - реквізити магазина;
  • - бланк позовної заяви;
  • - чек на оплату експертизи (якщо вона проводилась покупцем).
Інструкція
1
Якщо ви виявили поломку, інший дефект товару, поверніть покупку в магазин, де ви придбали його. Але спочатку вивчіть перелік продукції, яка не підлягає поверненню. Наприклад, тварини і рослини, предмети особистої гігієни, косметичні вироби і так далі.
2
Врахуйте, що якщо ви бажаєте повернути технічно складний товар, то обов'язково експлуатуйте такий вид продукції згідно з правилами експлуатації, які додаються до технічної документації. В законі «Про захист прав споживачів» прописано наступне.
3
Покупець вправі на заміну товару в тому випадку, якщо він не підійшов йому за фасоном, кольором, іншим органолептичними ознаками. Звернутися в магазин потрібно протягом 14 днів з моменту здійснення покупки, в інших випадках - протягом гарантійного терміну. Гарантія на технічно складний товар у більшості випадків становить від одного року до трьох років. В даний час можна придбати і додаткову, яка подовжує основну гарантію.
4
Напишіть претензію на ім'я директора магазину. Вкажіть в документі свої персональні дані, а також адреса місця проживання, телефон. У змістовній частині претензії впишіть дату, коли був куплений товар, назва продукції. Вкажіть дату виявлення дефекту, поломки, опишіть їх суть.
5
Вкажіть, що ви бажаєте отримати після розгляду вашої претензії. Врахуйте, що продавець зобов'язаний здійснити заміну товару на аналогічний або повернення сплаченої за неї суми. Як додаток до претензії використовуйте копії документації на продукцію, чеків (товарних, касових), а також гарантійного талона. Передайте документи продавцю. Попросіть поставити на одному примірнику відмітку про прийняття, а другий залиште в магазині.
6
При відмові прийому претензії і товару направте документи на адресу продавця поштою. Протягом 10 днів вимога по заміні продукції або поверненню грошей за неї повинна бути задоволена. Якщо ви повернули технічно складний товар, то відповідно до закону «Про захист прав споживачів» на дану продукцію призначається експертиза. На неї відводиться термін до 45 днів. При відмові продавця проводити перевірку, зробіть її самостійно. Грошові кошти, затрачені на неї, повинні відшкодовуватися магазином, де куплений товар. Для цього достатньо уявити чек на оплату експертизи.
7
Якщо після цього продавець категорично відмовляється повертати вам гроші або замінювати товар, зверніться до суду. Складіть позовну заяву, до якої прикладіть всю документацію на продукцію, включаючи чек на оплату експертизи (при проведенні самостійної перевірки). Після судового розгляду продавця зобов'яжуть відшкодувати вироблені вами витрати, включаючи неустойку.