Як поставити код на папку. оновлення bios відеокарти в середовищі windows.

Часто виникає необхідність захистити паролем будь-яку папку на комп'ютері, щоб хтось сторонній (або не дуже сторонній) не міг побачити або прочитати те, що ви вважаєте дуже особистим. Звичайно, простіше і краще всього створити свій профіль на комп'ютері і захистити все відразу. Але як зробити так, щоб пароль був поставлений на конкретну папку ?
Інструкція
1
Інтернет нам в допомогу. В тому сенсі, що на сьогоднішній день існує достатня кількість безкоштовно розповсюджуються програм, які дозволять зашифрувати наші дані.
2
Folder Password Protect - умовно-безкоштовна програма, що дозволяє задавати пароль на розсуд користувача. При цьому не доведеться облікові записи або використовувати NTFS. Папка буде захищена навіть при роботі в безпечному режимі або іншій операційній системі.
3
Досить простою є програма File and folder protector. Програма умовно безкоштовна, безкоштовно працює тридцять днів. Далі програма зажадає реєстрації.
4
Drivecrypt дозволить зашифрувати не тільки окремі файли, але і весь жорсткий диск. При цьому створюється запороленний файл-контейнер. Програма приховує контейнер від сторонніх, також дозволяє блокувати комп'ютер і вводити два рівня паролів: для користувача і для адміністратора.
5
SecureAction CryptoExpert 2007 Professional 6.6.8 CryptoExpert 2007 - теж працює за принципом створення файлу-контейнера, який представляє собою віртуальний шифрований диск. Шифрування при цьому відбувається непомітно для користувача. Відзначимо також опції видалення файлів без можливості відновлення і пересилки шифрованих даних по електронній пошті.
Якщо фірма планує зайнятися продажем імпортних товарів, то у неї неминуче виникнуть питання про отримання дозволу на ввезення вантажів, що надійшли з-за кордону. Порядок цієї процедури регламентується Митним кодексом Російської федерації.
Вам знадобиться
  • - документи, що підтверджують реєстрацію в якості індивідуального підприємця (для ІП), або установчі документи (для ЮО);
  • - контракт про укладення зовнішньоекономічної угоди;
  • - паспорт імпортної угоди ;
  • - інвойс;
  • - сертифікати відповідності, якщо товари в контейнері входять в перелік, що підлягає обов'язковій сертифікації;
  • - реєстраційні посвідчення на ввезені товари, якщо вони входять до переліку продукції, що підлягає державній реєстрації;
  • - супровідні документи на вантаж.
Інструкція
1
Зареєструйтеся до початку оформлення на посту митниці за місцем знаходження фірми. Подайте заяву про внесення до бази даних декларантів. Прикладіть до нього необхідні документи. Після прибуття контейнера в Росію оформите вантажну митну декларацію відповідно до вимог до її заповнення. Подайте її в пункті пропуску через держкордон. У вантажній декларації заявите митну вартість ввезених товарів. Проведіть її розрахунок за однією з шести існуючих методик. Ви маєте право самостійно вибрати будь-яку залежно від умов використання. На цьому етапі оформлення імпортованих товарів привласнюють коди ТН ЗЕД (Товарній номенклатура зовнішньоекономічної діяльності Митного союзу).
2
Оформіть документ контролю доставки (ДКД), якщо вам необхідно перевозити контейнер по території Росії до місця призначення. При цьому режимі товари в ньому перевозяться по території Росії до місця призначення без сплати мит і податків до внутрішнього митного органу. Складіть і подайте транзитну декларацію на реєстрацію. У ній зазначаються відомості про відправника та одержувача, декларанта, найменування та кількості товару. Замість документа контролю доставки можливе оформлення внутрішнього транзиту з письмового дозволу митного органу. У всіх випадках декларації подаються разом з документами, підтверджуючими відомості, зазначені в них.
3
Сплатіть збори за оформлення, ввізне мито і ПДВ, по підакцизним товарам - додатково суму акцизу. Пройдіть зону митного контролю. На цьому етапі проводиться завершальна перевірка правильності проведеного документального оформлення, проводиться огляд вантажу та його звірка з даними заявленими в декларації. Після успішного проходження цього етапу контейнер вважатиметься розмитненим.
Корисна порада
Якщо ви вперше займаєтеся розмитненням контейнера, скористайтеся платними послугами митного брокера. Всі необхідні документи він підготує сам. Вникайте в тонкощі оформлення, набирайтеся досвіду для того, щоб діяти надалі самостійно.