Як перезавантажити комп'ютер віддалено. Як віддалено перезавантажити до комп'ютера.

Операційна система Windows дозволяє працювати з віддаленими комп'ютерами, що дає можливість адмініструвати їх, або на відстані надавати допомогу користувачам. Як правило, при віддаленому адмініструванні комп'ютерів час від часу виникає необхідність в їх перезавантаженні.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся програмою віддаленого адміністрування, що дозволяє управляти курсором іншого комп'ютера, то перезавантаження здійснюється звичайним шляхом - натисніть «Пуск», виберіть у меню пункт «Вимкнення» - «Перезавантаження». Після цього зв'язок з віддаленим комп'ютером обірветься, він буде перезавантажений.
2
Існує варіант перезавантаження віддаленого комп'ютера через командний рядок - за умови, що у вас є до неї доступ. Для перезапуску використовується команда shutdown з необхідними параметрами. Наприклад, якщо ви наберете в командному рядку shutdown -t 0 -r -f і натиснете Enter, комп'ютер буде негайно перезавантажений.
3
Параметри команди мають такі значення: -t - задає час до вимикання. У наведеному вище прикладі вказано час 0 секунд, тому комп'ютер відразу почне перезавантажуватися. Якщо ви вкажете інший час, наприклад, 20 секунд, то на екрані з'явиться віконце з попередженням про те, що комп'ютер буде перезавантажений через вказаний час. Параметр -r (reboot) говорить про те, що буде саме перезавантаження, а не виключення. Щоб вимкнути комп'ютер, слід використовувати параметр -s. Наступний параметр -f, він говорить про те, що всі запущені програми будуть закриті без попередження користувача.
4
Ви можете вивести на екран будь-яке додаткове повідомлення, уклавши його в подвійні лапки наступним чином: shutdown -t -r 20 -c «Увага, комп'ютер буде перезавантажений через 20 секунд!». Параметр -с в даному випадку говорить про присутність коментаря. Пам'ятайте, що при наборі команди лапки треба вводити безпосередньо у вікні командного рядку, а не вставляти скопійоване з лапками фразу.
Корисна порада
Існують утиліти, що полегшують перезавантаження віддаленого комп'ютера. Наприклад, програма PsShutdown дозволить вам швидко перезавантажити велике число віддалених комп'ютерів - за умови, що ви маєте на це право, тобто є їх адміністратором.