Як відремонтувати двірники.

Від коректної роботи автомобільних склоочисників або, як їх називають, двірників, залежить безпечний рух транспортного засобу в умовах поганої видимості. У разі поломки механізму, спробуйте відремонтувати його самостійно, не вдаючись до послуг фахівців.
Вам знадобиться
  • - набір автомобільного інструменту;
  • - бензин;
  • - дрібнозерниста шліфувальний папір.
Інструкція
1
Приступаючи до самостійного ремонту, від'єднайте від основної конструкції щітки і вії і обесточьте склоочисники. Демонтуйте щіткотримачі з двірниками і відкрутіть гайки кріплення повідків. Очистіть деталі від бруду і промийте їх у бензині.
2
Запам'ятайте послідовність демонтажу деталей конструкції для правильної збірки двірників після їх ремонту. В іншому випадку, велика ймовірність помилитися і встановити склоочисники в статичному вертикальному положенні. Зніміть тягу з редуктора і ключем на 10 мм відкрутите болти, що кріплять електродвигун до кронштейну.
3
Вийміть мотор-редуктор, видаліть захисну плівку з його корпусу і демонтуйте пластикову кришку разом з ущільнювальною прокладкою. Звільніть якір і очистіть від пилу і старого мастила всі деталі механізму. Перевірте електронну схему склоочисників, графічно відображену на корпусі приладів.
4
Проконтролюйте роботу шестерень. Якщо обертання ускладнене або виявлений нерівномірний хід деталей, злегка обробіть їх контактують поверхні дрібнозернистим шліфувальним папером. Перевірте електричні запобіжники, що відповідають за роботу двірників. Пам'ятайте, що в більшості випадків поломка склоочисників викликана несправністю цих механізмів.
5
Вийшли з ладу і зношені деталі заміните новими і зберіть механізм у зворотній послідовності. Для ефективної роботи двірників, відрегулюйте їх поводками і розташуйте таким чином, щоб щітки приладів постійно були притиснуті до скла автомобіля.
6
Врахуйте, що в деяких випадках, наприклад при заміні трапеції склоочисників, ремонт механізму необхідно довірити досвідченому фахівцеві, звернувшись за допомогою в автомобільний сервісний центр. Пам'ятайте, експлуатація машини з несправними двірниками, небезпечна і може створити аварійну ситуацію.