Як оригінально привітати директора. оригінальне привітання директору від колективу.

Подарунок є одним з небагатьох подій, яке однаково сильно радує і маленьких дітей і солідних керівників організацій. Проте вибрати оригінальний подарунок для директора виявляється часом так само складно, як здати черговий робочий проект.
Інструкція
1
Перефразувавши давно відому істину «Важливий не подарунок, а увага», підійдіть до вибору з максимальною пунктуальністю. Тоді ваш подарунок принесе імениннику приємні моменти радості і запам'ятається надовго. Для цього постарайтеся дізнатися, чим захоплюється керівник. Як правило, даними відомостями володіє секретар або особистий помічник.
2
Коли коло особистісних інтересів керівника визначений, продумайте, що найактуальніше може виявитися в якості подарунка. Спектр подібних захоплень широкий: гірські лижі, риболовля та полювання, йога, більярд і багато іншого.
3
Якщо ви робите подарунок від колективу (відділу, виробничої групи), винесіть на загальне обговорення можливі варіанти подарунків. Влаштуйте «мозковий штурм», в ході якого можуть народитися зовсім несподівані, але від цього ще більш незвичайні ідеї.
4
Коли ви з усього різноманіття вибрали подарунок, який, на ваш погляд, буде найбільш доречний і оригінальний, поцікавтеся у особистого помічника керівника, чи не виявиться ваш вибір повтором вже подарованого раніше подарунка.
5
Впевнившись в унікальності свого вибору, відвідайте тематичні магазини, в яких може бути в продажу необхідна річ. Сюди можна віднести, наприклад, магазини «Полювання та риболовля», якщо ви вирішили придбати байдарку для сплаву по гірській річці, похідний душ, гамак і ін. Або магазини комп'ютерної або побутової техніки, якщо ви вирішили подарувати, наприклад, комунікатор, крісло-масажер або мультицентр, який суміщає в собі функції аудіо- та відеоплеєра, програму для читання книг і радіоприймача.
6
Якщо ви хочете внести якусь дещицю романтичності в офіційне привітання, замовте в спеціалізованих агентствах китайські ліхтарики або повітряний змій з логотипом організації чи побажаннями від колективу.
7
Заздалегідь продумайте мова для моменту вручення подарунка керівникові. Постарайтеся придумати привітання у віршованій формі, можливо, переробивши для цього якесь відоме вірш або пісню. Якщо ви зв'яжете однієї тематичної ниткою привід поздоровлення, який вручається подарунок і побажання, навіть самий строгий керівник буде зворушений і запам'ятає настільки незвичайне поздоровлення.
Корисна порада
Не даруйте керівнику письмове приладдя (щоденники і ручки). Подібні презенти він отримує із завидною регулярністю від партнерів по бізнесу.Также не варто дарувати спиртні напої навіть в подарункових упаковках. Ви не будете оригінальні з даними подарунком, незважаючи на високу вартість марочних вин і віскі. Виняток можуть становити рідкісні сорти таких. Але даний подарунок буде актуальний тільки в разі, якщо керівник є цінителем будь-яких конкретних видів спиртних напоїв.