Які бувають маски для волосся.

Краса і здоров'я волосся залежать від харчування людини і правильного догляду. Для збереження їх сили і блиску слід регулярно використовувати маски. Їх можна робити як в салоні, так і в домашніх умовах. Існує 5 видів масок: живильні, доглядають, відновлюють, зміцнюють, разогревающие. Перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем, він підбере маску, яка підходить саме вашому волоссю.
Інструкція
1
Розігріваючі маски рекомендується застосовувати при випаданні волосся. Вони розігрівають шкіру голови і сприяють припливу крові до волосяних цибулин. В результаті такого «роздратування» цибулини активізуються, а волосся зміцнюються і швидше ростуть. Застосовувати такі маски слід з обережністю. При ніжній шкірі голови або наявності пошкоджень можна отримати опік.
2
Живильні маски сприяють поліпшенню кровообігу і стану шкіри голови. Вони позитивно впливають на структуру волосся і зміцнюють коріння. Містять вітаміни, протеїни і трав'яний екстракт. Найбільшу користь живильні маски надають, якщо їх наносити на попередньо очищені волосся, а після провести процедуру відновлення. З приводу строку їх застосування проконсультуйтеся з фахівцем. Він складе індивідуальний графік. Від частого використання таких масок волосся може стати жирними і неохайними.
3
Відновлюючі маски застосовуються для лікування ослаблених, пофарбованих і пошкодженого волосся. Вони сприяють відновленню їх структури і оновленню природних властивостей. Їх можна застосовувати спільно з поживними масками або окремо. До складу відновлюють масок зазвичай входять курячий жовток, мед, рослинні масла і лимонний сік. Ці засоби містять велику кількість вітамінів, корисних речовин і елементів, які життєво необхідні волоссю.
4
Зміцнювальні маски рекомендується застосовувати після відновлюють. Вони зроблять ваше волосся більш слухняними, допоможуть підтримати їх форму. Такі маски рекомендується використовувати тим, у кого рідке волосся. Вони сприяють активізації волосяних цибулин, у результаті чого поліпшується зовнішній вигляд шевелюри.
5
Доглядають маски допомагають підтримати здоров'я і красу волосся. Вони надають їм природний блиск і роблять «легкими» під час розчісування. Підвищують опірність волосся до негативних зовнішніх впливів. Дуже корисні доглядають маски з будь-яких видів глини. Тільки використовуйте її як один з компонентів. Маски з однієї глини сприяють сухості шкіри і застосовуються тільки при жирному волоссі.
Зверніть увагу
Маски для волосся домашнього приготування швидко псуються. Тому використовуйте їх відразу.
Корисна порада
Для профілактики захворювань маски слід застосовувати один раз на місяць. А після миття здорове волосся досить обполоснути настоєм трав або розведеним лимонним соком.