Які бувають стрижки для тонкого волосся. Як підстригти тонкі кучеряве волосся.

Тонкі волосся - це справжнісінька проблема для більшості їхніх власниць. Збільшити їх товщину практично неможливо, адже структура волосся передається у спадок. Тонкі волосся виглядає рідкісними, часто сплутуються, а будь-яка зачіска з них швидко втрачає форму. Виправити цю ситуацію можна тільки за допомогою стрижки, ідеально відповідною для тонкого волосся.
Інструкція
1
Володаркам тонкого волосся вкрай не рекомендується робити хімічне освітлення або хімічну завивку. Ці процедури можуть сильно зіпсувати структуру тонкого волосся.
2
Дівчатам з тонкими волоссям, які віддають перевагу стригтися коротко, слід звернути увагу на стрижку «короткий боб», здатну створити відчуття здорових густого волосся. Підходить вона не всім, тому універсальним варіантом стрижки тонкого волосся є все ж «довгий боб».
3
Якщо вам здається, що вашим підстриженим по одній лінії волоссю, все ж не вистачає обсягу, виберіть «боб з нерівно відрубаними кінцями». Ця стильна стрижка точно надасть вашій зачісці форму.
4
Спробуйте зробити стрижку, при якій волосся будуть вирівняні по скошеної лінії. Така зачіска чудово виглядає на молоденьких дівчатах, а ось дамам у віці від неї краще відмовитися. У профіль коса лінія може привернути зайву увагу до шиї і підборіддя.
5
Відмінний варіант для власниць довгих тонких волосся - стрижка до плеча з декількома пасмами, довжина яких трохи коротше довжини решти волосся. Будьте обережні, адже якщо коротких прядок буде занадто багато, форма зачіски загубиться, а волосся буде здаватися рідкісними.
6
Відчуття густого волосся може надати сувора форма стрижки, при якій волосся підстрижене по косій лінії від особи таким чином, що спереду їх довжина більше, ніж позаду.
7
Якщо довжина вашого волосся - до плеча, зробіть стрижку з рваними кінцями. Вона додасть вам відчуття легкості та молодості. З такою зачіскою ви зможете створювати новий образ хоч кожен день, завив кінчики пасом, або уклавши волосся за допомогою воску або мусу.
8
Розгляньте варіанти стрижок з прибраними за вуха волоссям. Такі зачіски здатні непогано збільшити об'єм волосся візуально.
9
Абсолютно небажані для власниць тонкого волосся стрижки типу «каскад» і филировка пасом.