Як вибрати підручник англійської мови для класу.

Іноземна мова є одним з найскладніших для викладання предметів. Справа навіть не в тому, що він містить складні теоретичні викладки чи погано сприймається учнями: просто в одному класі зазвичай збираються діти самого різного рівня підготовки, і підібрати складність матеріалу під всіх відразу просто неможливо.
Інструкція
1
Не використовуйте «те, що під рукою». Бібліотеки шкіл зазвичай зберігають безліч вітчизняних підручників старого зразка, проте використовувати їх варто тільки для додаткових вправ - наприклад, роботи з текстами. Як джерело теорії такі книги годяться тільки на самих базових рівнях, адже мова перебуває в постійному розвитку. Крім того, сучасна література в змозі привести набагато більш актуальні приклади практичного використання англійської: навряд чи написаний 15 років тому підручник може розповісти, як написати e-mail.
2
Віддайте перевагу закордонним видавництвам, якщо є така можливість. Головною їх перевагою є автентичність, якої не зможе домогтися жоден російський автор. Крім того, іноземні підручники підходять до складання матеріалів дещо своєрідно: це навіть не книга, а барвистий журнал, розбитий на безліч модулів і дуже стильно виглядає. Безумовним недоліком є вартість подібного роду літератури - вона дорожчає в залежності від складності та до кінця навчання ціна сягає півтори тисячі рублів за комплект.
3
Вибирайте тип підручників, а не складність. Зарубіжні підручники завжди випускаються серіями, в залежності (іноді - 6-8 книг, але зазвичай - 3), що дозволяє підібрати рівень саме під ваш клас. Найбільш популярні видання - Headway, Oppotrunities і RealLife. Для молодших класів більше підійде Top Secret (позиціонується як «поглиблене вивчення» для 5-7 класів, але завдяки барвистості і дизайну сприймається дітьми з більшою охотою). Цікаві також Wonderland і Fly High! - Підручники для початкової школи. На практиці всі видання приблизно однакові (особливо для старших класів), тому все залежить лише від ваших уподобань.
4
Знайдіть контакт з постачальниками. Найбільш простий варіант - це придбання книг в мовних школах: там вам і розкажуть про переваги/недоліки кожного видання, і допоможуть підібрати щось індивідуальне, і, можливо, продадуть прямо на місці. Замовлення підручників в книжкових магазинах дешевше, але гірше в тому сенсі, що продавці слабкіше знайомі з питанням і «помацати» все відразу навряд чи дадуть - замовляти доведеться «наосліп» (звичайно, попередньо ознайомившись з рекламною інформацією).