Як відремонтувати двигун на Audi. Як замінити двигун ауді 80.

Сучасні двигуни AUDI в більшості своїй неремонтіруемих і при більш-менш серйозної поломки замінюються цілком, в зборі. І навіть коли їх ремонт все ж проводиться, всупереч рекомендаціям виробника, він виконується висококваліфікованими досвідченими майстрами з використанням сучасних високоточних приладів. Крім того, для цього потрібне знання всього асортименту оригінальних і аналогічних оригінальним запасних частин. Самостійно можна полагодити мотор AUDI випуску 80-х і початку 90-х років.
Вам знадобиться
  • - стандартний набір інструментів;
  • - точні вимірювальні інструменти;
  • - запасні частини;
  • - спеціальні інструменти і пристосування.
Інструкція
1
При підвищеній витраті масла замініть зношені поршневі кільця, направляючі клапанний втулок і маслоотражательних ковпачки. Перед цим виміряйте компресію у всіх циліндрах мотора, щоб переконатися, чи не потрібен цьому силовому агрегату капітальний ремонт. Крім того, виміряйте тиск масла в системі. Якщо результат буде нижче нормативного значення, замініть зношені корінні і шатунні підшипники або деталі масляного насоса.
2
При втраті потужності, появі провалів і детонації при роботі двигуна, при підвищеному шумі від газорозподільного механізму і при підвищеній витраті палива спробуйте провести регулювання всіх систем силового агрегату. Якщо це не допоможе, робіть капітальний ремонт двигуна. Для цього замініть поршні і поршневі кільця, розточити або Хонинг циліндри, щоб відновити їх до нормованих значень.
3
Окрім ремонту циліндрів і установки ремонтних поршнів, замініть шатунні і корінні вкладиші коленвала, кришки опорних шийок распредвала, шийки коленвала прошліфуйте до відновлення нормальних зазорів з вкладишами. Поставте нові клапани, стартер, генератор і розподільник запалювання.
4
При несправності системи охолодження проведіть діагностику шлангів, термостата, водяного насоса і ременів його приводу і при необхідності замініть їх. Щоб ремонт був якісним, обов'язково зробіть ретельну промивку радіатора.
5
Перед проведенням ремонтних процедур ознайомтеся з їх описом в інструкції з експлуатації та в довідково-технічній літературі, запасіться всіма необхідними інструментами і пристосуваннями, перевірте наявність запасних частин. Більшість операцій з ремонту двигунів AUDI вимагають наявності стандартного набору інструментів плюс комплект точних вимірювальних приладів.
6
Після розбирання двигуна і дефектації деталей оціните свої можливості щодо самостійного відновленню зношених комплектуючих. Тільки після ретельної самостійної перевірки вирішуйте питання про необхідність звернення в спеціалізовані автомайстерні для ремонту деталей. Не поспішайте, якісний ремонт не любить поспіху. Рішення про встановлення нової деталі приймайте після її ретельного обмірювання та перевірки на працездатність.
7
Рішення про заміну блоку циліндрів приймайте виходячи з його стану на момент ремонту. Також враховуйте вартість роботи і наявність майстерень в зоні вашого доступу, наявність запчастин, плановане час проведення робіт. Рішення про ремонт або заміну блоку циліндрів буде визначальним фактором для подальшого ремонту мотора AUDI.
8
Збірку двигуна AUDI після ремонту проводите з усією ретельністю і в чистому приміщенні, звертаючи особливу увагу на збірку блоку циліндрів, шатунно-поршневу групу і установку коленвала. Навіть при незначному зносі блоку циліндрів обов'язково Хонинг дзеркала циліндрів.