Як кинути курити самому безкоштовно.

Розмови про шкоду куріння люди чують ще зі школи. Однак, коли відмова від куріння стає проблемою, тільки тоді людина намагається знайти реальний вихід, а не лекцію на тему про шкоду тютюнової продукції. Ви можете спробувати кинути курити самостійно, тим більше, що в Росії 31 травня відзначається день боротьби з курінням.
Інструкція
1
Особливість куріння в тому, що це не тільки фізична, але і психічна залежність. Спочатку ви бачите, як курять дорослі і забороняють вам робити те ж саме. Виникає протест і бажання спробувати. Чим довше нікотин потрапляє у ваш організм, тим сильніше розвивається фізіологічна залежність.
2
Скоротати час, викурюючи цигарку, безумовно, можна, але що ви отримаєте натомість? Чергову порцію шкідливих елементів. Покурити, щоб заспокоїти нерви? Надходження нікотину та інших речовин в організм викликає залежність і роздратування нервової системи. Виходить, що ви завжди більше роздратовані, ніж зазвичай, і коли організм не отримує порцію нікотину, нервозність підвищується. Замкнуте коло: нервуєте, коли не паліть, і курите, щоб не нервувати.
3
Відмова від звички - це ваше добровільна справа. Психологічний момент полягає в тому, як ви будете від залежності відмовлятися. Боротьба, це завжди опір, в якому здобути перемогу може або один, або інший. А що відбувається, коли ви боретеся з самим собою? Плутанина. Якщо ви поставитеся до цього як до вибору нового шляху, це безсумнівно полегшить ваше завдання. У юнацтві вас манив образ сигарети, нехай тепер вас вабить образ її відсутності у вашому житті. Скористайтеся вже випробуваними методами.
4
Найновіший спосіб - електронні сигарети. Пластмасова паличка, що імітує сигарету, що має контейнер зі спеціальною рідиною. Ця рідина випаровується, і ви вдихаєте пар, а не шкідливий сигаретний дим. Підміняючи справжні сигарети цим засобом є шанс назавжди забути про куріння.
5
Можна вдатися до методу навіювання. Дізнатися докладніше і знайти подібну послугу ви можете в газеті або в інтернеті. Якщо ви вселяється чоловік, це може вам допомогти.
6
Для надання допомоги при боротьбі із залежністю в Росії була створена Консультативна телефонний центр (КТЦ). Якщо ви курець, ви можете зателефонувати за телефоном 8-800-200-0-200 (безкоштовний для жителів Росії), скажіть, що вам потрібна допомога для відмови від тютюнопаління, вас з'єднають з фахівцем. Якщо він буде зайнятий, ваш телефон запишуть і на протязі трьох днів передзвонять.