Як готувати в пароварці. що приготувати в пароварці.

Пароварка - це незамінна річ на кухні. Даний побутовий прилад дозволяє готувати на пару овочі, рибу і м'ясо й інше. В процесі варіння продукти не втрачають своїх корисних властивостей. Практично всі мікроелементи і вітаміни залишаються в приготованих продуктах. Готувати в пароварці швидко, страви виходять дієтичними і не втрачають смак і колір.

Агрегат досить складний, однак готувати в пароварці ви навчитеся без праці. Разом з побутовою технікою такого рівня завжди вкладають інструкцію і невеликий список рецептів. Незвичайність даного приладу в тому, що страви готуються дуже швидко і багатьох це бентежить. Насправді ж, слід врахувати той факт, що здорова їжа повинна готуватися швидко. Тривала термообробка знижує її поживні якості, а готувати в пароварці, значить, піклуватися про власне здоровье.Что потрібно знати людині, яка купив даний кухонний агрегат і пригнічено дивиться на його багатий інструментарій. Як готувати в пароварці підкажуть кілька нехитрих порад.

1. Завдяки наявності сіток, можна готувати в пароварці відразу кілька страв одночасно. Нижній рівень найгарячіший, і тут слід готувати м'ясо, на верхніх «поверхах» готуйте овочі.

2. М'ясо розцінюється як самий тривало наготовлює продукт. Але навіть при найбільших габаритах готування м'яса не затягується більш ніж на півтори години.

3. Яке б блюдо ви не готували в пароварці - м'ясо, рибу або овочі - його потрібно різати на рівні шматки. В іншому випадку половина їжі може перетворитися на кашу, в той час як друга половина залишиться сирою.

4. Всі інгредієнти потрібно укладати в пароварку так, щоб між шматками залишалися зазори. Це дозволить пару циркулювати між шматочками і рівномірно готувати в пароварці бажане блюдо.

5. Якщо ви вирішили варити в пароварці їжу, то краще заливати в резервуар не холодну воду, а практично окріп.

6. Щодо приправ. Щоб готувати в пароварці смачні страви, слід солити і перчити їх на останніх етапах приготування.

7. Приготована в пароварці риба дуже корисна. Рада гурманам: в резервуар заливати не воду, а суміш з води, білого вина і спецій. Рибу готувати в пароварці потрібно акуратно, вона може розвалитися або втратити сік. Для цього рибу потрібно викладати не на решітку, а на попередньо укладені листя салату, зелень і лимонні кільця.

8. Морепродукти варто готувати, накривши їх фольгою, це збереже їх ніжність.

Зазначимо, що кожна пароварка має свої особливості. Деякі не розраховані на те, щоб в резервуар для води наливали, що-небудь окрім води. Пароварки потрібно ретельно мити і залишати на зберігання сухими.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hERgrTriHk8